Nastolatka zamienia zakup przyczepy kempingowej za 200 dolarów w oszałamiającą przemianę

Ellie Yeater nie jest jak większość 14-latek latem. Nie spędza czasu na spotykaniu się z przyjaciółmi, pływaniu w basenach i graniu w gry komputerowe. Zamiast tego pracowała nad przekształceniem starego kampera Wilderness z 1974 r. w „Glampera”, co oznacza fantazyjny kamper do wygodnego biwakowania.

Zaoszczędziła około 500 dolarów, głównie na wykonywaniu obowiązków domowych, otrzymywaniu pieniędzy z okazji urodzin i wykonywaniu innych czynności. Za te pieniądze kupiła stary kamper i go naprawiła.

Kamper był w dość złym stanie, gdyż poprzedni właściciele używali go do biwakowania i polowań. Wymagało to dużo pracy, co potwierdziła jej mama.

Starszy brat Ellie, Isaiah, wpadł na pomysł zbudowania małego kampera. Ellie też chciała taki mieć, ale chciała, żeby był ładny i znajdował się bliżej domu z elektrycznością i Wi-Fi.

Zanim Ellie mogła zacząć nad tym pracować, musiała wyczyścić i rozebrać kamper. Pomalowała go na ładny niebieski kolor, zwany „Morzem Mystic”.

Pomocy udzielił jej także dziadek Lawrence, który nauczył ją podstawowych umiejętności stolarskich, takich jak usztywnianie i łatanie dziur.

Ellie wybrała niebieską kolorystykę i pomalowała wnętrze kampera, aby uczynić go bardziej kolorowym. W miarę postępów wnętrze kampera zaczęło wyglądać lepiej.

Na końcowych etapach Ellie dodała ostatnie poprawki. Położyła nowe płytki na podłodze, a jej babcia Mary pomagała w szyciu poduszek do siedzeń i zasłon.

Latem Ellie zebrała wiele rzeczy, aby ozdobić swojego glampera. Inspirację czerpała z Pinteresta.

Dodała dekoracje, takie jak zabytkowy aparat, staromodny wentylator elektryczny i serwetki wykonane przez jej babcię.

Zapytana, co będzie robić po zakończeniu projektu, Ellie odpowiedziała, że ​​może przenocuje z przyjaciółmi lub po prostu spędzi spokojny czas, czytając i grając na ukulele.

To imponujące, że ktoś w jej wieku sam podjął się tak dużego projektu.

Mama Ellie nigdy jej nie powiedziała, że ​​nie może niczego zrobić, a ta zachęta zmotywowała Ellie do stworzenia czegoś niesamowitego.

Patrząc na ukończony projekt Ellie, powinniśmy pamiętać, że ciężka praca popłaca. Jeśli się na to skupimy, możemy osiągnąć wszystko.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: