„Nieoczekiwane odkrycie ultrasonograficzne”: zwrot w normalnej ciąży tej kobiety

Oczekiwanie na dziecko to jeden z najbardziej oczekiwanych momentów w życiu pary. Od chwili, gdy dowiadują się, że zostaną rodzicami, modlą się o zdrowy pakiet radości.

Poznajcie Olesię, młodą kobietę z Rosji i jej męża Eugena, którzy przepełnili się radością, gdy otrzymali wiadomość o powiększeniu się rodziny.

Ich podróż w ciążę wydawała się gładka, aż do rozdzierającego serce raportu USG. Lekarze ujawnili, że ich córeczka będzie miała wady rozwojowe, będzie miała słabo rozwinięte dłonie i powiększone narządy wewnętrzne.

Lekarze doradzali im przerwanie ciąży, ostrzegając przed dożywotnim obciążeniem nieważnym dzieckiem.

Po głębokim namyśle Olesia i Eugen podjęli odważną decyzję o kontynuowaniu ciąży. Kiedy podzieliły się tą decyzją z lekarzami, spotkali się z obojętnością i poproszeni o podpisanie oświadczenia o zapoznaniu się z wynikami USG.

W kolejnych miesiącach ich zmartwienia rosły, ale nigdy nie zachwiali się w decyzji o objęciu córki, bez względu na wyzwania.

Aż nadeszła zimna grudniowa noc, kiedy Olesi odeszły wody. Eugen zawiózł ją do szpitala, gdzie z niepokojem czekał na zewnątrz podczas porodu.

Trzy godziny później przyszła na świat mała Nadejda. Lekarze położyli ją na klatce piersiowej Olesi i przekazali zdumiewającą wiadomość: córeczka jest zdrowa!

Rodzice nie mogli uwierzyć własnym uszom. Pośpieszyli podzielić się niesamowitą wiadomością z Eugenem, który też nie mógł w to uwierzyć.

Okazało się, że początkowe USG błędnie odczytało sytuację ze względu na dużego mięśniaka macicy Olesi, nienowotworowego narośla, który może pojawić się w czasie ciąży. To, co wyglądało na deformacje, w rzeczywistości było tymi naroślami.

Olesia przeszła operację i choć straciła żeńskie narządy, urodziła śliczną, zdrową córeczkę.

Rodzice podjęli odważną decyzję, która okazała się słuszna.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: