„Życie po cudownych narodzinach”: gdzie są teraz pierwsze na świecie siedmiolatki?

Rodzina McCaugheyów miała już jedno dziecko, kiedy zdecydowała się na jeszcze jedno. Jednak ze względu na problemy zdrowotne nie mogli naturalnie mieć kolejnego dziecka. Postanowili więc spróbować innego sposobu.

Przeszli specjalną procedurę medyczną, podczas której włożyli do mamy 7 maleńkich dzieci, tak jak robią to w przypadku każdego, kto otrzymuje tego rodzaju pomoc. Zwykle przeżywa tylko jedno dziecko, ale w tym przypadku przeżyło wszystkie siedmioro dzieci.

Te dzieci urodziły się w 1997 roku i był to prawdziwy cud. Były bardzo małe, tylko około półtora kilograma każde. Niestety, dwójka z nich cierpiała na porażenie mózgowe, ale przeszła operację i nauczyła się chodzić.

Ich historia stała się naprawdę sławna, a ludzie zaczęli wysyłać im pieniądze, bo nie starczało im na opiekę nad tymi wszystkimi dziećmi. Zebrali mnóstwo darów, w tym ubrania i zabawki. Pomógł im nawet prezydent Stanów Zjednoczonych.

Wkrótce dostali w prezencie duży dom i nie musieli martwić się o zakup jedzenia, bo dostawali je za darmo. Wiele uniwersytetów chciało, aby dzieci, gdy dorosną, uczęszczały do ​​ich szkół.

Teraz, 24 lata później, zobaczmy, co robią:

1. Natalia chce zostać nauczycielką w szkole podstawowej i ukończyła ją z najlepszymi ocenami.

2. Brandon chce wstąpić do wojska.

3. Kelsey, która urodziła się bardzo mała, marzy o zostaniu piosenkarką. Śpiewa w swoim szkolnym chórze.

4. Kenny studiuje inżynierię lądową w szkole wyższej, ponieważ zawsze chciał zostać budowniczym.

5. Alexis urodziła się z porażeniem mózgowym, ale chce zostać nauczycielką. Używa specjalnego urządzenia, które pomaga jej chodzić i jest drugim kapitanem drużyny cheerleaderek.

6. Nathan również cierpiał na porażenie mózgowe, ale marzy o zostaniu naukowcem. Studiuje informatykę na Uniwersytecie Hannibal-LaGrange.

 

7. Najmłodszy Joel chce studiować informatykę i został już przyjęty na Uniwersytet Hannibal-LaGrange.

Mama powiedziała, że ​​poczuła się trochę samotna po tym, jak jej dzieci opuściły dom, ponieważ nie wiedziała, jak wypełnić swój czas bez nich.

Kelsey McCaughey jest naprawdę dumna ze swoich dzieci i kocha je bezgranicznie. Są podekscytowani przyszłością i nie mogą się doczekać, kiedy pewnego dnia zostaną dziadkami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: