Wzruszający cover utworu „Queen” chóru dziecięcego wzruszył sędziów do łez i zdobył złoty medal

Każdy wykonawca marzy o występach w dużych miejscach, przed przyjazną publicznością i szansą, by mogli go zobaczyć ludzie na całym świecie.

Ale nie jest łatwo zebrać się na odwagę, żeby to zrobić. Wiele osób nawet nie spróbuje, a nawet jeśli to zrobią, nie ma gwarancji, że im się uda.

Na szczęście mały chór dziecięcy, który śpiewał przed Simonem Cowellem i pozostałymi sędziami, nie miał takich problemów. Pomimo swojego niezwykłego wyglądu, uczniowie szkoły podstawowej dali występ, który na długo zapadnie im w pamięć.

Piosenka Queen „Don’t Stop Me Now” jest niezaprzeczalnie potężna. To jedna z najbardziej ekscytujących piosenek XX wieku, jeśli nie najwspanialsza. Piosenka doskonale ukazuje niesamowite zdolności wokalne Freddiego Mercury’ego i urzeka każdego, kto ją usłyszy.

Ale śpiewanie tego nie jest łatwe.

Jednak dzieci to nie zniechęciło. Wyszli na scenę pełni wrażeń, a jurorzy i publiczność śmiali się, gdy śpiewali słynną piosenkę.

Jeszcze bardziej imponujące jest to, że te dzieci nie wydawały się zdenerwowane ani zmartwione, co jest już dużym osiągnięciem, biorąc pod uwagę ich sytuację. Zamiast tego każdy z nich odegrał swoją rolę pewnie i entuzjastycznie.

Ich występ był tak dobry, że spotkał się z ostrą krytyką ze strony Simona Cowella i specjalnym „Złotym Brzęczykiem” od sędziego Davida Williamsa. Jako pierwsi otrzymali „Złoty Buzzer” w brytyjskim programie „Mam Talent” w 2018 r., co było dla nich wielką sprawą.

Ich występ możecie obejrzeć na poniższym filmie:

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: