„Wejdź do domu dzieciństwa Susan Boyle”: spojrzenie po remoncie

Wejdź do domu dzieciństwa Susan Boyle: spojrzenie po remoncie. 🏠✨ Odkryj, jak wygląda teraz miejsce, które ukształtowało jedną z największych gwiazd!”

Susan Boyle, piosenkarka, która ponad dziesięć lat temu podbiła nasze serca w programie „Britain’s Got Talent”, prowadziła niezwykłe życie. Pomimo wyzwań, zyskała sławę dzięki przesłuchaniu „I Dreamed a Dream” z Les Misérables.

Teraz, po sześćdziesiątce, Susan mieszka samotnie w swoim domu z dzieciństwa w Blackburn w Szkocji ze swoim kotem Pebbles. W przeciwieństwie do wielu gwiazd nie zmieniła się zbytnio i ceni sobie kontakt ze swoimi korzeniami.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Susan Boyle (@susanboylemusic)

Urodzona w 1961 roku w irlandzkiej rodzinie Susan dorastała w dużej rodzinie w West Lothian w Szkocji. Nadal mieszka w tym samym domu, w którym mieszkała z dziewięciorgiem rodzeństwa. Zamiast wybierać wystawny tryb życia, kupiła i wyremontowała dom z dzieciństwa.

Susan oprowadza po swoim domu, pokazując pokój z fortepianem, zdjęcia rodzinne i wspomnienia z przeszłości. Pomimo światowego sukcesu pozostaje twardo stąpająca po ziemi, nawet żartując na temat swoich umiejętności gry na pianinie.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Susan Boyle (@susanboylemusic)

Chociaż Susan osiągnęła sławę i fortunę, otwarcie wyraziła pragnienie prawdziwej miłości i rodziny. Chociaż nie znalazła „Mr. Zgadza się” – rozważa możliwość zostania rodzicem zastępczym lub adopcją, podkreślając swoją miłość do dzieci.

Historia Susan przypomina nam, że pomimo statusu gwiazdy, ceni sobie znajome i wygodne otoczenie swojego domu z dzieciństwa.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: