Remont starego remontu w przestarzałym budynku 51 m² (zdjęcia przed i po)

„Remont starego remontu w przestarzałym budynku: 51 m². Zdjęcia przed i po! 🏠✨ Przekonaj się, jak niewielkie zmiany mogą odmienić przestrzeń i sprawić, że stanie się ona atrakcyjnym i funkcjonalnym miejscem do życia!

Projektant stworzył jasne, budżetowe wnętrze dla młodej pary.

Krótko

Klienci to młoda i bystra para; dostali mieszkanie po sowieckim remoncie. Projektantka Anastasia Chmelevskaya otrzymała zadanie całkowitego przekształcenia przestrzeni i stworzenia jasnego, przestronnego i wygodnego wnętrza do życia, a także zapewnienia dużej przestrzeni do przechowywania. Wszystko to odbyło się prostymi i budżetowymi środkami.

Detale

Mieszkanie zlokalizowane jest w standardowym budynku serii II-18-01/12. Jeden z pokoi jest pokojem przechodnim, znajduje się w nim kuchnia gazowa oraz osobna łazienka. „Ponieważ przegroda między sypialnią a salonem jest nośna, a w kuchni znajduje się kuchenka gazowa, nie mieliśmy zbyt wielu możliwości przebudowy. Ale zmieniliśmy kilka rzeczy: usunęliśmy antresolę, połączyliśmy łazienkę i zamiast wnęki w salonie zrobiliśmy garderobę. Udało nam się zmieścić dużo miejsca do przechowywania i stworzyć miejsce do pracy w salonie.”

Klienci chcieli wybrać kuchnię z IKEA, więc projektant musiał wziąć pod uwagę standardowe wymiary szafek i skompletować z nich wygodny zestaw. Ale fronty górnych szafek zostały wykonane na zamówienie w jasnoniebieskim kolorze, co nadaje kuchni szczególnego charakteru.

W kuchni znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty AGD: lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny, zmywarka 45 cm, kuchenka mikrofalowa oraz pralka. Piec został ustawiony w oparciu o położenie pionu gazowego.

We wnętrzu zastosowano dwa główne kolory: terakotę i błękit. Na podłogach w salonach znajduje się drewno konstrukcyjne, a na ścianach tapety do malowania. Sufity są wszędzie podwieszone. Zadanie polegało na wykonaniu stylowego, ale niedrogiego remontu. Dlatego wybraliśmy budżetowe, ale wysokiej jakości materiały i rozwiązania.

Systemy przechowywania zostały wybrane z IKEA. Już na etapie planowania wzięto pod uwagę wymiary modułów garderoby. W garderobie zastosowano system ELVARLI i regały IVAR, a w sypialni umieszczono dwie szafy.

Łazienka została połączona: znalazła się w niej wanna, szafka z umywalką, szafka z lustrem oraz toaleta z ukrytą instalacją. Chciałem dodać do wnętrza coś ciekawego i jasnego, dlatego do wykończenia wybraliśmy płytki lastryko hiszpańskiej marki Wow. Zawiera te same odcienie błękitu i terakoty, co w całym mieszkaniu. „Ta płytka jest jedną z najważniejszych atrakcji w mieszkaniu i jednym z moich ulubionych detali. Położyliśmy go na podłodze, wannie i na ścianie przed wejściem, żeby dodać akcentu. A na tło wybraliśmy gładkie białe płytki Kerama Marazzi. Szafka podumywalkowa i szafka ścienna pochodzą z IKEA” – mówi projektant.\

Zdjęcie przed renowacją

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: