Niezwykłe wnętrze wymarzonego domu kobiety na zaledwie 140 metrach kwadratowych

Niezwykłe wnętrze wymarzonego domu kobiety na zaledwie 140 metrach kwadratowych! 🏡✨ Odkryj, jak niewielka przestrzeń może być przekształcona w miejsce pełne stylu, funkcjonalności i osobowości. Gotowy na inspirację do urządzania swojego wymarzonego mieszkania?

Vina Lustado uwielbia swój mały dom w Ojai w Kalifornii. Ma tylko 140 stóp kwadratowych, ale to jej mały raj.

Vina, projektantka, chciała pokazać światu, jak uroczy i praktyczny jest jej malutki domek, dlatego otworzyła swoje drzwi dla wszystkich.

Jej historia może skłonić Cię do zastanowienia się nad posiadaniem małego domu!

Vina wierzy w proste życie. Dorastała na Filipinach w dużej rodzinie z niewielkimi pieniędzmi. To nauczyło ją doceniać proste życie i przeniosła to na dorosłe lata.

Dom Viny jest doskonałym przykładem inteligentnego projektu i dobrego wykorzystania przestrzeni. W wywiadzie dla Houzz TV powiedziała: „Projekt domu jest bardzo przemyślany. Naprawdę musisz wykorzystać każdy centymetr kwadratowy, jaki masz.

Jej dom jest mobilny, waży ponad 3000 funtów i jest skonfigurowany tak, aby efektywnie wykorzystywać ogrzewanie i chłodzenie. Jest odłączony od sieci, co oznacza, że ​​nie jest zależny od mediów publicznych. Cała konfiguracja, łącznie z panelami słonecznymi i wyposażeniem, kosztowała około 40 000 dolarów.

Dom wykonany z zachodniego czerwonego cedru jest odporny na gnicie i trwały. Stolarz Kris McCourtney wspomniał o tym jako o najważniejszym wydarzeniu.

Dom Viny to przede wszystkim wielofunkcyjne przestrzenie. Na przykład jej taras to nie tylko miejsce na świeżym powietrzu, ale także jadalnia, strefa rozrywki i miejsce relaksu.

Wewnątrz jej salon służy jako biuro, biblioteka i sypialnia dla gości. To pokazuje, jak wszechstronny jest jej mały dom.

Kuchnia Viny jest zaskakująco duża jak na tak małą przestrzeń. Powiedziała Houzz TV: „Wierz lub nie, ale moja kuchnia jest największą kuchnią, jaką kiedykolwiek jadłam w którymkolwiek z wynajmowanych przeze mnie pensjonatów”. Ma otwarte półki, głęboki zlew i system recyklingu wody, który podlewa jej drzewo grejpfrutowe.

Ciekawą cechą domu Viny pozbawionego sieci energetycznej jest jej 3-metrowy poddasze z sypialnią ze świetlikiem. Dzięki temu może patrzeć w gwiazdy nocą i czuć więź z otoczeniem.

Dla Viny jej dom o powierzchni 140 stóp kwadratowych to coś więcej niż tylko miejsce do życia – to wybór stylu życia, który pokazuje jej wartości. Powiedziała: „Kiedy myślisz o swoim codziennym życiu, konieczności codziennego chodzenia do pracy, a następnie zarabiania pieniędzy, aby po prostu utrzymać swój styl życia w dużym domu. A tak naprawdę, ile czasu tak naprawdę spędzasz z rodziną? Czas spędzony na wartości, a nie sprzątanie garażu.”

Maleńki dom Viny to nie tylko miejsce do życia – to oświadczenie o prostym i sensownym życiu. Jej historia może skłonić Cię do zastanowienia się nad własną przestrzenią życiową i tym, co jest w Twoim życiu ważne. Może nawet zainspirować Cię do rozważenia zmniejszenia rozmiaru i prowadzenia prostszego, bardziej świadomego życia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: