„Pożegnanie z pustym płótnem” – zmiana nowoczesnej sypialni

Pozegnanie z pustym płótnem: zmiana nowoczesnej sypialni! 🛏️✨ Odkryj inspirującą historię przemiany zwykłej sypialni w wyjątkowe miejsce pełne stylu i harmonii. Gotowy na nowe spojrzenie na swój sen? Kliknij link, aby zobaczyć więcej!

Przeprojektowanie sypialni to przedsięwzięcie wymagające wielu niuansów. To intymna przestrzeń w domu, a gdy jest dzielona z partnerem, preferencje nawigacyjne mogą być jeszcze bardziej złożone. Czy będzie skłaniać się ku estetyce męskiej czy kobiecej? Nowoczesne czy tradycyjne? A co z kolorystyką? Kiedy więc moja małżonka Susan i ja podjęliśmy się tego projektu, nasze cele były proste: 1) stworzyć przytulne sanktuarium i 2) utrzymać harmonię małżeńską. Odkryj, jak przekształciliśmy naszą sypialnię w nowoczesną oazę.

 Zanim

Widząc potrzebę mediatora, skorzystaliśmy z wiedzy Susan Hable, artystki i projektantki tkanin pochodzącej z Aten w stanie Georgia, której estetyka przypadła do gustu nam obojgu. Współzałożycielka Hable Construction wraz ze swoją siostrą Katharine Hable Sweeney. Susan jest znana ze swoich tekstyliów, dywaników i mebli inspirowanych pięknem natury. Mając zamiłowanie do łączenia tradycyjnego południowego designu ze współczesnymi akcentami, wydawała się dla nas idealna. Sam pokój był prostym prostokątem pozbawionym charakteru. Jednakże, szczycąc się sześcioma wysokimi oknami otoczonymi ze wszystkich stron bujną roślinnością, Susan trafnie nazwała je naszym sanktuarium „domkiem na drzewie”. Brakowało jednak przytulnych zakątków, intrygujących detali i odpowiedniego wyposażenia.

Łóżko

Chcieliśmy zakotwiczyć przestrzeń za pomocą ramy łóżka w stylu baldachimu, decydując się na elegancki, dyskretny projekt w miękkiej srebrzystej szarości, który pięknie uzupełniał kolor ściany.

Podejmując wyzwanie związane z dekoracją sześciu okien, własny wzór shibori Susan, Baja, wniósł odrobinę artystycznego szyku, podkreślając jednocześnie zielone otoczenie.

Kurtyny

Jeśli chodzi o oświetlenie, zdania były podzielone. Podczas gdy Susan preferowała nowoczesne kinkiety, ja skłaniałam się ku klasycznym lampom. Ostatecznie zwyciężyły współczesne kinkiety Charlton firmy Circa Lighting, które przekonały mnie swoim eleganckim designem.

Oświetlenie i meble

Jeśli chodzi o meble, wybraliśmy mieszankę elementów, w tym stoliki boczne od Tritter Feefer, specjalnie lakierowaną komodę firmy Hickory Chair i ceniony fotel wypoczynkowy Halabala pochodzący z Nowego Jorku. Każdy element dodawał pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru, tworząc harmonijną, a jednocześnie eklektyczną atmosferę.

Sztuka

Opieka nad kolekcją dzieł sztuki była wspólnym wysiłkiem, a dzieła takie jak obraz paproci rogaczej i marzycielskie wnętrza autorstwa fotografki Rinne Allen zostały wybrane ze względu na ich zdolność inspirowania.

Pościel

Pościel stworzona we współpracy Hable Construction z Garnet Hill nadała przestrzeni wzór i osobowość, podczas gdy dywan z juty zapewnił ciepło i trwałość, a warstwa kilimu dodała tekstury.

Podłoga

W końcu nasza odnowiona sypialnia odzwierciedla mieszankę naszych gustów i osobowości, tworząc przestrzeń, w której możemy zarówno znaleźć inspirację, jak i relaks.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: