„Twórcze przedsięwzięcie pary”: Przekształcenie wycofanego samolotu w oszałamiający mały dom o powierzchni 650 stóp kwadratowych

Twórcze przedsięwzięcie pary: przekształcenie wycofanego samolotu w oszałamiający mały dom o powierzchni 650 stóp kwadratowych! 🛩️🏡 Odkryj fascynującą historię, jak para odmieniła stary samolot w niezwykłe miejsce do życia. Gotowy na lot kreatywności i wyobraźni? Kliknij link, aby zobaczyć więcej!

JN i Stephanie zamienili stare samoloty w fajne przestrzenie mieszkalne na Alasce. Stworzyli wyjątkowe miejsce, które jest jednocześnie szkołą latania i miejscem noclegu.

Ich dom w samolocie jest wyjątkowy. Posiada pokład skrzydłowy, kokpit z symulatorem lotu i duże drzwi ładunkowe.

Pierwotnie planowano budowę pasów startowych, hangarów i kabin dla studentów. Ale zmienili plany i postanowili wykorzystać stare samoloty, aby zaoszczędzić pieniądze.

Kupili Boeinga 727 i DC9 za niecałe 100 000 dolarów za sztukę, ale koszt transportu wyniósł ponad 100 000 dolarów za sztukę. W rezultacie na każdy samolot wydali ponad pół miliona dolarów.

Aby mieć pewność, że dom pozostanie na swoim miejscu, wkopali 7-calowe słupy na głębokość 20 stóp w ziemię i połączyli z nimi samoloty. Dzięki temu dom jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać trzęsienia ziemi i silne wiatry.

Wewnątrz dom samolotowy ma około 700 stóp kwadratowych. Posiada błotnię, pomieszczenie mechaniczne i część dzienną. Zachowali oryginalne drzwi ładunkowe, umieścili symulator lotu w kokpicie i planują wykorzystać symulator Microsoftu do sterowania lotem.

Ten samolotowy dom to wyjątkowe miejsce dla osób, które chcą wyjątkowych wrażeń na Alasce.

JN i Stephanie wpadli na pomysł przekształcenia samolotów w domy, gdy chcieli założyć szkołę latania na Alasce. Kupili stare samoloty Boeing 727 i DC9 za niecałe 100 000 dolarów każdy, ale koszty transportu były wysokie.

Chcą dzielić się ze wszystkimi pięknem swojego domu w samolocie. To wygodne miejsce dla gości i jedyny w swoim rodzaju pobyt na Alasce.

Aby mieć pewność, że dom będzie bezpieczny, wkopali 7-calowe słupy na głębokość 20 stóp w ziemię i podłączyli do nich samoloty. Dzięki temu dom staje się stabilny nawet przy złej pogodzie.

Dom samolotu jest wyjątkowy, ponieważ ma oryginalne sterowanie lotem połączone z Microsoft Flight Simulator. Ma też fajne rzeczy, takie jak stacja do kawy w kokpicie i lodówka na piwo.

Mimo że wykonanie tego samolotu jest bardzo kosztowne, około 600 000–800 000 dolarów za każdy samolot, jest tego warte ze względu na wyjątkowe i wyjątkowe wrażenia życiowe.

Wewnątrz samolotu znajdziesz oryginalne drzwi ładunkowe, błotnię do przechowywania i mechaniczne pomieszczenie do ogrzewania i elektryczności.

Mimo że wykonanie tego samolotu jest bardzo kosztowne, około 600 000–800 000 dolarów za każdy samolot, jest tego warte ze względu na wyjątkowe i wyjątkowe wrażenia życiowe.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: