Gigi Hadid odmówiła pojawienia się na Oscarach z Bradleyem Cooperem: powód cię zaskoczy

Gigi Hadid odmówiła pojawienia się na Oscarach z Bradleyem Cooperem! Powód Cię zaskoczy! 🌟🎬 Odkryj kulisy tej nieoczekiwanej decyzji i co skrywa za sobą ta niespodziewana reakcja. Gotowy na odrobinę show-biznesowej intrygi?

Relacje Gigi Hadid i Bradleya Coopera do niedawna układały się bardzo dobrze. Paparazzi często przyłapywali parę podczas  randek  i  romantycznych spacerów  . Pozostało tylko jedno: Gigi i Bradley nie pojawili się jeszcze razem na publicznych wydarzeniach.

Fani pokładali wszelkie nadzieje w głównym wieczorze filmowym roku, tym bardziej, że podczas tej gali film Coopera „Maestro” otrzymał aż pięć nominacji, w tym w kategoriach „Najlepszy_Film” i „Najlepszy_Aktor”. W mediach pojawiła się już informacja   , że ​​na after party po ceremonii aktor i model po raz pierwszy wystąpią jako para. Ale sądząc po nowych doniesieniach, nie należy spodziewać się głośnego debiutu: Gigi będzie wspierać swojego kochanka podczas tak ważnego wydarzenia… z domu.

I wcale nie chodzi tu o  skandaliczne wypowiedzi  , które Bradley masowo wygłaszał podczas kampanii oscarowej. Źródło poinformowało ET, że decyzja wynika z pragnienia modelki, aby spędzić więcej czasu ze swoją 3-letnią  córką Khai : „Gigi nie pojedzie na Oscary_z_Bradleyem i będzie_w_domu_z_swoją_córką”. Cóż, priorytety gwiazdy są jak najbardziej trafne, podobnie jak jej kochanka: według Page Six pojawi się wraz z mamą na czerwonym dywanie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: