Kim Kardashian opublikowała zdjęcie w „nagim” stroju po tym, jak poprosiła Biancę Censori, aby ubierała się skromniej

Kim Kardashian opublikowała zdjęcie w nagim stroju po tym, jak poprosiła Biankę Censori, aby ubierała się skromniej! 📸👀 Odkryj kontrowersyjne wydarzenia w świecie show-biznesu, gdy celebrytka budzi zainteresowanie kolejną kontrowersją. Co stanie się dalej?

Czujemy, że Kim Kardashian wkrótce straci szacunek Bianki Censori. Przypomnijmy, że była żona Kanye Westa nazwała „nagi” wygląd modelki dziwnym i poprosiła ją, aby w obecności dzieci zachowywała się skromniej – przyjęła tę uwagę. Ale Kim nie stał się mniej szczery wobec publiczności. Dzień wcześniej gwiazda udostępniła zdjęcia, na których narzuciła na nagie ciało futro. W jednym z nich nacisk nie jest w ogóle położony na Kim, ale na jej wspaniałe piersi. Fani uznali taki gest za hipokryzję i ostro skrytykowali gwiazdę w komentarzach. Zasłużony punkt w wojnie o tytuł „najlepszej żony Kanye Westa” trafia do Bianki.

Swoją drogą coraz częściej wychodzi  ubrana  . A przyczyna najwyraźniej nie leży w powszechnej nienawiści. Niedawno okazało się, że ojciec modelki Leo chce przeprowadzić  z Kanye poważną rozmowę  na temat jej wyglądu. Wszystko byłoby dobrze, ale w młodości założył klan mafijny i też siedział w więzieniu. Sądząc po biografii, głowa rodziny Censori wygląda na człowieka, który w końcu uspokoi rapera.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: