Kristen Stewart pojawiła się na czerwonym dywanie w odkrywczej kreacji i zszokowała publiczność

Kristen Stewart pojawiła się na czerwonym dywanie w odkrywczej kreacji i zszokowała publiczność! 👗✨ Odkryj, jak aktorka zaskoczyła wszystkich swoim niekonwencjonalnym stylem i wywołała falę komentarzy. Czy to kolejny przełomowy moment dla światowej mody?

Zakrywanie tak pięknych nóg to grzech – tak zapewne myślała 33-letnia Kristen Stewart, wybierając kreację na premierę filmu „Love Bleeds”. Na czerwonym dywanie aktorka pojawiła się w czarnych i półprzezroczystych rajstopach, dopełniając stylizację przyciętą marynarką i zamszowymi czółenkami.

Już teraz przewidujemy falę memów i jednocześnie zastanawiamy się, czy Kristen inspirowała się wizerunkami Bianki Censori, żony Kanye Westa, która  uwielbia popisywać się  w rajstopach. Nawiasem mówiąc, ostatni występ Bianki w Paryżu, a raczej jej brak bielizny, mocno oburzył osoby publiczne. Z doniesień mediów wynika, że ​​szanowni obywatele Francji zamierzali wszcząć proces sądowy, w wyniku którego Censoriemu groziła kara grzywny w wysokości 15 tys. euro lub więzienie.

Na szczęście wszystko się udało i żonie Kanye udało się na czas opuścić Francję. Cóż, radzimy Kristen zachować ostrożność przy wyborze szokujących wyglądów, aby nie sprowokować gniewu ludzi!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: