„Ożywienie nostalgii: transformacja ograniczająca atrakcyjność”

Ożywienie nostalgii: transformacja ograniczająca atrakcyjność! 🌟✨ Odkryj, jak współczesne trendy odnoszą się do przeszłości, kształtując nowe spojrzenie na styl i design. Gotowy na podróż w czasie?

W świecie remontów domów zdarzają się przypadki, gdy potencjał nieruchomości pozostaje uśpiony i czeka na wprawną rękę, która go przebudzi. Tak było w przypadku rezydencji z 1946 r., która miała solidne fundamenty, ale brakowało jej uroku i uroku, jakich pragnęli jej właściciele. Dzięki nędznemu krajobrazowi i mało inspirującej palecie kolorów dom domagał się ożywienia swojego powściągliwego wyglądu. Jednak wśród przestarzałych metalowych markiz i podwórka porośniętego krzewami azalii pojawiła się iskra inspiracji zaczerpnięta z cenionych wspomnień z wakacji spędzonych w uroczym miasteczku w Arkansas. Kierowani nostalgią właściciele domów wyruszyli w podróż, aby przekształcić swoje mieszkanie, tchnąc nowe życie w jego zewnętrzną część dzięki starannie dobranym elementom i odrobinie osobistej historii.

Zanim

Rezydencja z 1946 roku posiadała solidne podstawowe elementy, jednak jej pozbawiony blasku krajobraz i mało inspirująca kolorystyka wymagały znacznej przebudowy, aby zwiększyć jej urok. W obiekcie ze starymi metalowymi markizami i podwórkiem zdominowanym przez krzewy azalii brakowało wysokich sufitów i wspaniałych detali architektonicznych, do których przywykli właściciele domów.

Po

Czerpiąc inspirację z nostalgicznych wspomnień wakacji spędzonych w domu swojej babci w Osceola w stanie Arkansas, jeden z właścicieli wyobraził sobie okrągły podjazd i podwórko przed domem ozdobione drzewami. Zdecydowali się zachować charakterystyczne markizy z zapiekanymi krawędziami, odświeżając je warstwą farby Sherwin-Williams’ Mariner (SW 6766). Dodatkowo do wybranych okien na drugim piętrze wprowadzili okiennice Bahama, starannie pomalowane tak, aby uzupełniały istniejącą kolorystykę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: