65-letni mężczyzna kupuje zrujnowany dom i przeprowadza niezwykłą renowację

Przeczytaj historię 65-letniego mężczyzny, który zakupił zrujnowany dom i przeprowadził niezwykłą renowację! Kliknij w link, aby dowiedzieć się więcej o tej inspirującej podróży.

Rodzina w Niemczech spędziła razem wartościowy czas, budując własny dom. Zaczęło się w 2011 roku, kiedy rodzice Franziski, Wolfgang i Heidi, znaleźli stary dom wiejski. Przez trzy lata szukali nieruchomości z ogrodem dla Heidi i miejscem na dwa małe domki dla nich i dziadków Franziski. W końcu kupili gospodarstwo we wschodnich Niemczech.

Dom na zewnątrz wyglądał ładnie, ale w środku wymagał dużo pracy. Aby zaoszczędzić pieniądze, rodzina postanowiła go wyremontować samodzielnie. Usunęli niepotrzebne rzeczy i stworzyli kuchnię dla Heidi. Udokumentowali cały proces w 13-minutowym filmie.

Na zewnątrz niewiele zmienili, ale całkowicie odnowili wnętrze, wzmacniając je nowymi belkami i dodając izolację. Najtrudniejszą częścią była aktualizacja instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej.

Wynik był imponujący! Dom ma teraz jasny salon, kącik biurowy i małą bibliotekę. Użyli dużo drewna, aby było przytulnie, nawet w łazience.

Zrobili także poddasze na sypialnię, z dobrą izolacją i własną toaletą.

Ludzie chwalili Wolfganga za jego pracę, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego wiek. Podziwiali współpracę całej rodziny przy budowie wymarzonego domu.

Cały proces możesz obejrzeć na kanale Franziski na YouTube, aby zobaczyć, jak przekształcili gospodarstwo.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: