„Living Tiny”: sześcioosobowa rodzina kwitnąca w odnowionym strumieniu powietrza w stylu vintage.

Sześcioosobowa rodzina kwitnąca w odnowionym strumieniu powietrza w stylu vintage. Zobacz, jak życie w niewielkim domu może być pełne uroku i wygody dla całej rodziny!

Poznaj Longneckerów, sześcioosobową rodzinę, która od pięciu lat mieszka w kamperze! Zaczęli od dużej przyczepy siodłowej, ale okazało się, że parkowanie i eksplorowanie terenów poza utartymi szlakami okazało się zbyt trudne. Zmniejszyli więc rozmiar do odnowionego strumienia powietrza w stylu vintage.

Kupili strumień powietrza za 13 000 dolarów i wydali około 35 000 dolarów na jego renowację, co dało całkowity koszt około 48 000 dolarów. Pomimo niewielkich rozmiarów, wynoszących zaledwie 220 stóp kwadratowych, ich strumień powietrza ma dużą kuchnię, energię słoneczną z akumulatorami o pojemności 400 amperogodzin, łazienkę z prysznicem i toaletą kompostową z naturalną główką oraz biurko/miejsce do pracy, w którym Jonathan może pracować w drodze.

Jeśli chodzi o warunki do spania, czwórka dzieci dzieli dwa łóżka piętrowe pośrodku przyczepy, podczas gdy rodzice śpią na końcu. Każdej nocy zamieniają stół jadalny w łóżko, przestawiając poduszki na kanapie, aby zapewnić większy komfort.

Życie w strumieniu powietrza umożliwiło Longneckerom przeżycie niesamowitych wrażeń, wędrówek i biwakowania w pięknych miejscach w całych Stanach Zjednoczonych podczas edukacji domowej dla swoich dzieci. Zbliżyli się do siebie jako rodzina, tworząc między sobą silne więzi.

Czy rozważałbyś zamieszkanie ze swoimi dziećmi w małym domku lub strumieniu powietrza?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: