„Przekształcenie szopy w piękny mały dom”: wejdź do środka za cenną cenę

Przekształcenie szopy w piękny mały dom – wejdź do środka za ceną, która Cię zaskoczy!

Wiele osób marzy o posiadaniu domu, jednak znalezienie odpowiedniego miejsca i poradzenie sobie z kosztami jego zakupu może być trudne. Niektórzy nawet sprzedają swoje domy, aby uniknąć płacenia kredytu hipotecznego.

Ale jedna kobieta, Precious Price, znalazła sprytne rozwiązanie swoich problemów z kredytem hipotecznym. Zamiast rezygnować z posiadania domu, zamieniła swoją przydomową szopę w przytulny mały dom. A na ten pomysł wpadła w czasie pandemii!

Przed wybuchem pandemii firma Precious miała schludną konfigurację. Wynajęła swój duży dom na czas podróży do pracy, a pieniądze z czynszu przeznaczała na spłatę kredytu hipotecznego. Kiedy jednak w 2020 r. zaczęto ograniczać podróże, musiała zostać w domu.

W obliczu zbliżającego się dużego domu i spłaty kredytu hipotecznego Precious musiała szybko myśleć. Nie chciała dalej spłacać kredytu hipotecznego bez dochodów z wynajmu od Airbnb. Postanowiła więc przekształcić swoją szopę w wygodną przestrzeń mieszkalną.

Każda część jej małego domu jest ciepła i przyjazna. Część dzienna jest mała, ale wygodna, z wygodną kanapą i małym stolikiem.

Jej kuchnia została mądrze zaprojektowana, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Ma wszystko, czego potrzebuje, jak lodówkę, kuchenkę mikrofalową i kuchenkę, wszystko starannie poukładane.

Łazienka jest zaskakująco przestronna, a sprytne szklane drzwi prysznicowe sprawiają, że wydaje się większa niż w rzeczywistości.

A najlepsza część? Łóżko na poddaszu zapewnia przytulne miejsce do spania, wysoko i z dala od reszty przestrzeni.

Precious nazywa swój mały dom „The Cove Escape”, a nazwa odzwierciedla jej pragnienie stworzenia spokojnego miejsca na wypoczynek.

Jej podróż od zmagania się ze spłatą kredytu hipotecznego do dumnej właścicielki małego domu jest naprawdę inspirująca. Podczas swojej wycieczki nie tylko pokazała swój piękny dom, ale także podzieliła się cennymi radami dla innych, którzy zastanawiają się nad zrobieniem tego samego.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: