„Stylowa metamorfoza: kobieta pokazuje, co zrobiła ze swoim mieszkaniem „ubumoi” o powierzchni 39 m²

Stylowa metamorfoza! Kobieta pokazuje, co zrobiła ze swoim mieszkanie ubogiej o powierzchni 39 m².

Głównym bohaterem naszej historii jest młody inwestor, który kupił kawalerkę nie do celów osobistych, ale w celu zyskownej odsprzedaży.

Zatrudniono projektanta, który przekształcił przestarzałe meble w nowoczesną, wygodną i stylową przestrzeń.

Wejście

Paletę kolorystyczną całego pomieszczenia zaprojektowano w jasnych tonacjach. Podłoga pokryta jest jasnym laminatem, a ściany pomalowane na biało. Nowe drzwi wejściowe posiadają wbudowane lustro.

Po prawej stronie znajduje się otwarta czarna szafa, pod którą wygodnie zmieści się wyściełana ławka z przegródką na buty. W przestrzeni pomiędzy kuchnią a pokojem głównym stoi obszerna biała szafka z eleganckimi czarnymi uchwytami.

Kuchnia

Projekt kuchni jest zgodny z ogólnym stylem mieszkania: te same materiały na podłogę i ściany. Na lewo od wejścia znajduje się wykonany na wymiar aneks kuchenny o nietypowym kształcie.

Po prawej stronie znajduje się pojemna szafka do przechowywania przyborów kuchennych i żywności. Dolna część szafki jest w kolorze czystej bieli, natomiast górna część imituje fakturę drewna.

Tylną ściankę kuchenną zdobią lustrzane panele, tworząc optyczny efekt powiększonej przestrzeni. Po przeciwnej stronie miejsca do pracy znajduje się jadalnia z eleganckim oświetleniem.

Powierzchnia mieszkalna

Przestrzeń ta została przekształcona w jasną i przestronną przestrzeń z minimalną ilością mebli i dekoracji. Ściany ozdobione są naklejonymi tapetami. Naprzeciwko wejścia znajduje się duża szafa sięgająca do sufitu. Obok znajduje się kącik do pracy.

Pod oknem znajduje się dwuosobowe łóżko w beżowej tonacji z miękkim zagłówkiem. Ścianę za zagłówkiem zdobią dekoracyjne panele. Obok okna znajduje się minimalistyczna toaletka z dużym lustrem.

Łazienka i toaleta

Armatura sanitarna w łazience pozostała na swoim miejscu, naprzeciw zlewu wydzielono miejsce na montaż pralki, która zostanie zamontowana w późniejszym terminie.

Ściany wyłożone są gresem porcelanowym w delikatnym piaskowym odcieniu i wodoodporną białą farbą.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: