W niepozornym starcu trudno rozpoznać mężczyznę, w którym kochały się wszystkie kobiety świata. Adriano Celentano – jak wygląda teraz słynny aktor

W niepozornym staruszku trudno rozpoznać mężczyznę, w którym zakochały się wszystkie kobiety świata – Adriano Celentano. Jak teraz wygląda słynny aktor.

Aktor Celentano jest prawdziwym zdobywcą ludzkich serc. Adriano podbił cały świat swoim urokiem, charyzmą i talentem aktorskim. Filmy, w których wystąpił artysta, zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem widzów. Mężczyźnie udało się także ujawnić swoje zdolności wokalne. Jego głos urzeka i zachwyca.

Kobiety były gotowe zrobić wszystko dla Celentano, ale mężczyzna nie był przystojny. Teraz aktor ma ponad 80 lat. Nie gra już w filmach, przestał pojawiać się na scenie, przed publicznością.

Adriano wiedzie ciche, wyważone i spokojne życie w towarzystwie swojej ukochanej żony. Artystka nie chce stosować nowoczesnych metod przedłużania młodości. Odpowiednio ocenia swój wiek.

Twarz Celentano pokryta jest mnóstwem zmarszczek, a na jego głowie ledwo zauważalne są siwe włosy. Fani są zdenerwowani; ludzie nie są w stanie zobaczyć czarującego mężczyzny w tak brzydkiej formie. Sam aktor przyznaje, że już dawno przestał być tym samym, czym był wiele lat temu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet