Czy można by mieszkać w garażu, gdyby robiono tam takie naprawy? Wyświetlam fotoreportaż.

Odkryj zadziwiającą przemianę! Czy po tak niezwykłych naprawach możesz sobie wyobrazić życie w garażu? Zobacz oszałamiającą fotorelację i zdecyduj sam!

Pewna młoda rodzina z Finlandii zdała sobie sprawę, że nie ma dość pieniędzy, aby kupić własny dom. Nie chcąc zaciągać wieloletniego kredytu, wykorzystali wszystkie dostępne środki na zakup garażu przemysłowego, w którym wcześniej przechowywano samochody i sprzęt specjalny. Teraz w tym pokoju znajduje się ich mieszkanie, a resztę przestrzeni podzielili na kilka kawalerek, które z sukcesem wynajmują i otrzymują za to pieniądze. Co więcej, wszystko sformalizowali i obecnie lokalom nadano status mieszkaniowy.

Jeśli zajrzysz do środka, wydaje się, że jesteś w zwykłym mieszkaniu. A kiedy wchodzisz do przedpokoju, zdajesz sobie sprawę, że jest on połączony z salonem. Strefy można rozpoznać po podziale płytek podłogowych, a przy wejściu znajduje się stojak na buty i szafa na odzież wierzchnią. Część ściany została rozebrana, a w salonie pojawiły się panoramiczne okna.

W dawnym garażu wymieniono całkowicie komunikację, wstawiono nowe okna i drzwi. Również salon płynnie łączy się z częścią kuchenną, a oddzielony jest jedynie blatem barowym.

A z salonu są wyjścia do dwóch sypialni, pokoju dorosłego i pokoju dziecięcego. Pokój dziecięcy posiada duże okna.

Został jeszcze jeden pokój i początkowo chcieli zrobić sypialnię dla gości, ale potem postanowili zrobić domową saunę. Wejście do niej robiono z łazienki, w której mieściła się pralka i zainstalowano funkcję parowania ubrań.

Czy myślisz, że mógłbyś mieszkać w takim mieszkaniu? Czy remont lokalu się udał?

Remontom przeszły także poszczególne kawalerki, które są już dostępne do wynajęcia.

Ale to wejście zdobi teraz mieszkanie.

I choć mieszkanie jest w miarę funkcjonalne, młoda rodzina planuje jeszcze zakup domu i jego remont.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: