Najlepsza przebudowa aneksu kuchennego 5 m2: zdjęcia przed i po

Poczuj magię transformacji kompaktowej przestrzeni! Bądź świadkiem niezwykłej podróży przed i po przebudowie aneksu kuchennego o powierzchni 5 m2. Przygotuj się na zaskoczenie pomysłowością i kreatywnością kryjącą się w każdym zakątku. Nie przegap tych oszałamiających przemian!

Moja mała kuchnia wyglądała ostatnio standardowo, jak wszystkie inne w podobnych mieszkaniach. Zestaw kuchenny został zastąpiony dwiema szafkami ściennymi i szafką pod zlewem. Przy oknie stała lodówka. Kiedy przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania, nie mieliśmy już pieniędzy na całkowity remont kuchni. Musiałem zebrać wszystkie stare rzeczy: szuflady, szafki, stół z krzesłami. Nowe meble i sprzęty nie pojawią się szybko.

Zamówiliśmy meble kuchenne ze sklepu Leroy Merlin; lodówkę przeniesiono do drzwi przy wejściu do kuchni. Rura gazowa była ukryta w szafie przy oknie. Nasze mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze, więc rura była niewielka i zmieściła się w szafce.

Od razu kupiliśmy sprzęt kuchenny, a po obniżce okazało się, że jest taniej. Wybraliśmy wszystko, co było ze sobą kompatybilne.

Wzięliśmy szklaną płytę gazową z żeliwnymi rusztami. Posiada wbudowany elektryczny zapłon i sterowanie dopływem gazu. Piekarnik jest elektryczny, co ułatwi mojej żonie gotowanie w nim. Bezpośrednio przy piecu znajduje się mocny i niewielki okap.

Stół do jadalni został kupiony w sklepie Ikea, a krzesła zostały zakupione przez internet. Kuchnię wykonaliśmy w jasnych odcieniach: ściany, podłoga, meble w tej samej tonacji. W małym pomieszczeniu jasne kolory, nieporęczne przedmioty i krzykliwe detale będą niepotrzebne. Na tym właśnie zakończyliśmy. Przytulnie, pięknie, domowo słodko!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: