Syn postanowił odwiedzić matkę i wykonał dla niej wielki remont w łazience: efekt wyszedł bardzo piękny

Niespodzianka syna: przekształcenie łazienki jego matki w oszałamiające sanktuarium. Odkryj wzruszającą opowieść o miłości i poświęceniu syna, który zaskakuje matkę zapierającym dech w piersiach remontem łazienki.

Podczas kolejnych wakacji mężczyzna postanowił przyjechać do matki i wręczyć jej prezent. Przez długi czas mieszkała sama, a remont mieszkania pozostawiał wiele do życzenia. Syn postanowił sam dokonać naprawy, ponieważ nie było pieniędzy na zatrudnienie pracowników.

Ilość pracy była bardzo duża. Należy wymienić instalację wodno-kanalizacyjną, podobnie jak płytki podłogowe i sufitowe. Młody człowiek sam poradził sobie ze wszystkim. Jego remont powinien stać się przykładem dla tych, którzy boją się ulepszyć swój dom własnymi rękami.

Na zakup wszystkich niezbędnych materiałów mężczyzna wydał około 800 dolarów. Moja mama wybrała płytki na podłogę i ściany. Podobał jej się lekko zielonkawy odcień. Stary metalowy podgrzewany wieszak na ręczniki w wannie został całkowicie wymieniony. Aby wykonać te prace, musieliśmy wezwać hydraulika, ponieważ istniało ryzyko zalania sąsiadów.

Następnie mężczyzna całkowicie wymienił okablowanie. Następnie zaczął układać płytki na podłodze. Zajęło mu to nie więcej niż jeden dzień. Kolejnym krokiem był montaż nowej wanny. Następnie na ścianach pojawiły się nowe płytki. Ostatnim etapem prac hydraulicznych była całkowita wymiana rur na nowe. Stare często przeciekały.

Mężczyzna pokrył sufit białą wykładziną. Rezultat, choć prosty, był bardzo piękny. Syn pomógł matce i ulepszył jej dom. Mężczyzna powiedział, że w najbliższym czasie planuje w ten sposób wyremontować każde pomieszczenie w mieszkaniu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: