59-letni Keanu Reeves został przyłapany na czulym całowaniu swojej ukochanej – zdania fanów były podzielone

Fani podzieleni po tym, jak 59-letni Keanu Reeves przyłapano na całowaniu swojej kochanki! Sprawdź reakcje tutaj

Nie wszystkim fanom aktora związek Keanu Reevesa i Alexandry Grant od samego początku przypadł do gustu. Jeśli jedni zgodzili się, że obok tak spokojnej, skromnej i życzliwej osoby powinna stać artystka, to inni uważali, że obok ekranu Johna Wicka powinna stać piękność w stylu Hollywood. Ale Keanu nie przeszkadza to zbytnio, ku uciesze bardziej odpowiedniej części jego fanów i od wielu lat jest zadowolony ze swojego wybrańca.

Nie ma co się długo zastanawiać, czy Aleksandra to rzeczywiście ta ta, wystarczy spojrzeć na ich wspólne zdjęcia – aktor błyszczy przy niej jak nikt inny. Swoją drogą, kolejnym dowodem na to są świeże zdjęcia z planu, na którym Keanu pracuje obecnie nad filmem „Exodus” (to właśnie na potrzeby tego filmu zdecydował się na radykalne zmiany w wyglądzie). Grant odwiedziła swojego chłopaka i nie mogła się oprzeć czułemu pocałunkowi – ten wzruszający moment uchwycili paparazzi.

Co zaskakujące, Keanu jest typem celebryty, który zazwyczaj nie wywołuje negatywnej opinii wśród opinii publicznej. Dlatego wśród wypowiedzi na temat nowych zdjęć Reevesa i Granta prawie wszystkie są pozytywne. Jednak było też trochę nienawiści. Część fanów wciąż upiera się, że aktor powinien pójść w ślady swoich hollywoodzkich kolegów i wybrać na żonę kogoś młodszego (pamiętajcie, sam Keanu Reeves ma 59 lat, a Alexandra Grant 50).

Wszelkie krytyczne ataki bledną jednak w porównaniu z tym, co piszą o gwieździe Matrixa jego prawdziwi fani. Oto jeden z naszych ulubionych komentarzy: „Chociaż nie mam wątpliwości, że Keanu byłby ze mną szczęśliwszy, niechętnie przyznaję, że mają świetny związek!” 0% oceny, 100% zrozumienia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: