Angelina Jolie i Brad Pitt doszli do porozumienia w sprawie opieki nad dzieckiem po 8 latach postępowania: szczegóły

Po 8 latach: Angelina Jolie i Brad Pitt w końcu osiągnęli porozumienie w sprawie opieki nad dzieckiem! Przeczytaj szczegóły tutaj.

Postępowanie prawne pomiędzy gwiazdami toczy się już ósmy rok i wreszcie dobiega końca. Osoba mająca dostęp do informacji poufnych powiedziała Daily Mail, że Brad Pitt odrzucił swój główny warunek – równy podział opieki nad sześciorgiem dzieci swoich i Angeliny Jolie. Oznacza to, że odpowiedzialność spada całkowicie na jej barki, a aktor może się z nimi komunikować w razie potrzeby.

Oczywiście postęp nastąpił dzięki niedawnemu skandalowi, który zainicjowały wzorowe dzieci gwiazd. W listopadzie ubiegłego roku 19-letnia Zahra publicznie wyrzekła się nazwiska ojca, a później w sieci pojawiły się fragmenty starego wpisu 20-letniego Paxa, w którym nazwał on swojego ojca „globalnym dupkiem”. Okazało się, że najstarszy, 22-letni Maddox, również zgodził się z bratem i siostrą. I choć wszyscy są już dorośli i opieka już ich nie dotyczy, to wydarzenie uświadomiło Bradowi, że własne dzieci się go nie wyrzekną.

15-letni Knox i Vivienne zajęli neutralną pozycję w rozgrywce, a 17-letnia Shiloh jest o krok od zamieszkania z ojcem. Angelina oczywiście nie jest zachwycona tym pomysłem, ale akceptuje decyzję córki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: