Nie każdy jest w stanie zamienić „zabity” budynek o powierzchni 56 m² w idealne mieszkanie, ale jej się to udało. Ale jak i z powodu czego. Zobacz zdjęcie

Każdy może zmienić swoje mieszkanie, tak jak słynna blogerka Natalya Koshcheeva. Postanowiła sprawić swojej rodzinie prezent, aby uczynić ich pobyt bardziej komfortowym. Odziedziczyła mieszkanie i po prostu nie było wewnętrznych przegród.

W efekcie powstało mieszkanie w stylu skandynawskim, z kuchnią, jadalnią, sypialnią, pokojem dziecięcym, gabinetem, a nawet schowkiem.

Usunięto także stare podłogi, wylano jastrych, wymieniono wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne i położono nowe sieci elektryczne. Potem przyszła kolej na naprawy kosmetyczne i wszystkie prace zakończono po sześciu miesiącach od ich rozpoczęcia.

Salon

Ściana pod telewizor wykonana jest z cegły dekoracyjnej, w odróżnieniu od pozostałych, które mają delikatny szary odcień. Podłoga pokryta jest laminatem w kolorze parapetów. Miękki narożnik jest nadal wybierany przez właściciela.

Kuchnia

Obszar ten stanowi część jadalni, ale jest podkreślony przez podłogę. Tutaj na podłodze są płytki; w jadalni podłoga laminowana. Narożny zestaw kuchenny pasuje bardzo organicznie. Obszar fartucha kuchennego pomalowany jest farbą łupkową.

Sypialnia

Pokój ten jest niewielki, ma tylko 10 m2. Zmieści się tu tylko łóżko i telewizor naścienny; obok drzwi wciśnięta była komoda na rzeczy. Jest na nim zdjęcie rodziny Natalii. Istnieje możliwość zabudowy szafy wnękowej, która będzie zlokalizowana w okolicy drzwi wejściowych.

Dziecięce

W tym pokoju jest wszystko, miejsce do spania, miejsce do zabawy, miejsce do nauki, a nawet zwierzak, szczur Christiny.

Korytarz

To dość wąski pokój, ale nie można w nim mieszkać, więc rozebrali się i wyszli. Na podłodze płytki porcelanowe, takie same jak w kuchni. Z korytarza jest wejście do spiżarni, w której odkładana jest odzież wierzchnia. Na drzwiach spiżarni wisi lustro.

Gabinet

Wnęka o powierzchni 9 m2, w której znajduje się stół i regał na dokumenty.

Łazienka

Na podłodze znajduje się gres porcelanowy, ściany są kafelkowane. Zamontowano kabinę prysznicową. W pobliżu znajduje się pralka. Na ścianie wisi lustro w drewnianej ramie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: