NAJMŁODSZY SYN ALAINA DELONA ODZIEDZICZYŁ JEGO PIĘKNOŚĆ. NArzeczone ustawiają się w kolejce!

To właśnie w nim kryje się całe piękno Alaina Delona! Najmłodszy syn aktora, za którym szaleją wszystkie dziewczyny!

Nie uwierzysz własnym oczom!!! On jest taki przystojny !!!

Kultowy francuski aktor Alain Delon raczej nie wygląda na mężczyznę, który chciałby cieszyć się spokojnym życiem rodzinnym. Pożądały go miliony kobiet na całym świecie, w tym najpiękniejsze modelki i aktorki. Ale niewielu osobom udało się utrzymać go blisko siebie przez dłuższy czas.

Przypisuje mu się niezliczone powieści; ponadto aktor ma czworo dzieci z różnych kobiet. Średni syn Delona, ​​Anthony, nie chce komunikować się z ojcem. Wydaje się, że nigdy nie był w stanie wybaczyć słynnemu rodzicowi wiecznego filmowania i imprez, a także nadmiernej surowości jego wychowania.

Alen pomógł Annushce zdobyć przyczółek na scenie. Ale 82-letni aktor ze szczególnym niepokojem traktuje swojego najmłodszego syna. Facet ma teraz 24 lata i dopiero wkracza w samodzielne dorosłe życie.

Debiutem filmowym Aleny-Fabien była epizodyczna rola w serialu Fabio Montal. Ojciec często zabierał chłopca na plan, aby zaszczepić w nim miłość do kręcenia filmów.

 

Do 16. urodzin Alain-Fabien mieszkał z matką. Po 15 latach małżeństwa kobieta opuściła Delon dla przyjaciela rodziny, biznesmena Alaina Afflela. Rozalie prawie nie przejmowała się losem syna i nie zwracała wystarczającej uwagi na jego wychowanie. Wolała podróżować po świecie w towarzystwie swojego nowego męża. Wtedy nastolatek zaczął zjeżdżać po śliskim zboczu.

Czując wolność i jednocześnie bezużyteczność, Alain-Fabien uzależnił się od papierosów, następnie spróbował alkoholu, by wkrótce całkowicie uzależnić się od miękkich narkotyków. Ojciec nie miał pojęcia o uzależnieniach syna. Wszystko wyszło na jaw, gdy starsza siostra Anushka zauważyła go pijanego.

Alain Delon szybko wywalczył od żony prawo do opieki nad synem i zabrał go do Genewy. Młody mężczyzna został umieszczony w elitarnym ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie udało mu się poprawić swój stan zdrowia, zarówno fizyczny, jak i emocjonalny. Wydawało się, że teraz już wszystko będzie dobrze i najgorsze minęło. Ale wkrótce nowy cios…

Aktor trzymał kolekcjonerski pistolet w swoim wiejskim domu. Alain-Fabier wiedział o tym i przed jedną ze stron ukradł broń, najwyraźniej po to, by pochwalić się przed znajomymi.

Konsekwencje takiej nieostrożności okazały się straszliwe: w ferworze zabawy, a może w alkoholowym odrętwieniu, facet niechcący zastrzelił. Kula trafiła 16-latkę w brzuch i utkwiła w kręgosłupie.

Ojciec i syn czekali na proces. Delon starszy był sądzony za nieostrożne przechowywanie broni, młodszy za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu. Koneksje i pieniądze aktora pomogły mu wówczas uniknąć więzienia.

Alain był wściekły po tym, co się stało. Postanowił ukarać syna, poważnie obcinając jego kieszonkowe wydatki. Wtedy facet musiał po raz pierwszy zrozumieć, co to znaczy zarabiać na własne życie.

Musiał wykonywać prace dorywcze jako robotnik, pracownik stacji benzynowej i myjciel okien. Potem facet postanowił spróbować swoich sił w branży modelek – i to była słuszna decyzja.

W wieku 22 lat Alain Fabien zaczął pojawiać się na okładkach magazynów o modzie. Ale za największy dotychczasowy sukces faceta można uznać kontrakt z marką Dior.

W ciągu zaledwie dwóch lat młodszy Alain mógł stać się jednym z najbardziej poszukiwanych mężczyzn w branży modelek. Jednak sam facet nie uważa tego za osiągnięcie całego swojego życia i marzy o powtórzeniu aktorskiego sukcesu ojca. Niedawno pojawił się we francuskich filmach „Nazywam się Bernadette” i „Spotkania po północy”.

Mamy nadzieję, że błędy młodości stały się dla chłopaka lekcją, którą dobrze wyciągnął i przeszłość już go nie dogoni. Pracując nad sobą, Alain-Fabien może osiągnąć wyżyny w zawodzie aktorskim. Na szczęście natura nie pozbawiła go wyglądu i charyzmy, a ojciec nadał mu wielkie imię, które otwiera wiele drzwi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: