W wieku 15 lat kobieta odkryła guz na stopie, ale postanowiła go zignorować.

Jej decyzja o zignorowaniu guza stopy w wieku 15 lat miała nieoczekiwane konsekwencje. Dowiedz się, co stało się później!

W wieku 15 lat Cheryl Murray zauważyła niewielki guzek na stopie, ale zignorowała go jako nieistotny i zdecydowała się go zignorować. Jednak z biegiem lat, zanim osiągnęła 27 lat, guz urósł do rozmiarów piłki golfowej, co oznacza ponad dwukrotny wzrost początkowej wielkości.

To pierwsza miłość Cheryl, David, namawiał ją, aby zajęła się tą sprawą. Początkowo się wahała, Cheryl bagatelizowała wielkość guza, ale David nie ustępował, dopóki w końcu nie zwróciła się o pomoc lekarską.

Po niechętnej wizycie u specjalisty Cheryl otrzymała druzgocącą wiadomość: cierpi na mięsaka, rzadką i agresywną postać raka. 27-latek był wstrząśnięty i wzruszony, gdy usłyszał diagnozę.

We wzruszającym przejawie miłości i zaangażowania David oświadczył się Cheryl, zanim amputowano jej nogę poniżej kolana. Cheryl docenia Davida za jego niezachwiane wsparcie i opisuje go jako swoją opokę podczas całej tej próby.

Pomimo wyzwań, przed którymi stoi, Cheryl jest wdzięczna za życie, jakie wiedzie, i nie żałuje, że wcześniej nie zwróciła się o pomoc lekarską. Dzięki protezie kończyny przystosowała się do nowych warunków, dzięki czemu może kontynuować swoje codzienne zajęcia i hobby.

Pozytywne nastawienie Cheryl do życia pomimo przeciwności losu stanowi inspirację dla innych. Jej akceptacja i odporność podkreślają znaczenie akceptowania własnych ograniczeń i znajdowania siły w obliczu przeciwności losu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: