Wbrew krytyce matka bliźniaków z atypowym zespołem Downa z dumą prezentuje swoje piękno i wartość.

Przełamywanie stereotypów: Wbrew krytykom matka bliźniaków z atypowym zespołem Downa z dumą prezentuje swoje piękno i wartość. Przeczytaj ich inspirującą podróż klikając w link!

Liczba bliźniąt, rzadkość wynosząca 33_na_1000 urodzeń, wzrosła o 72% od 1980 r. Identyczne_porody bliźniacze, nawet rzadsze, zdarzają się w tempie_tylko trzech_lub_czterech_porodów na tysiąc.

Radości Savannah Combs z oczekiwania na bliźnięta nie przyćmiło odkrycie, że oboje będą mieli zespół Downa. Niezrażona, z niezachwianą pasją podjęła się dodatkowej odpowiedzialności.

Pomimo informacji o ograniczonej średniej długości życia Savannah i Justin Ackermanowie nadal niezachwianie dumni ze swoich dzieci, Kennadi_Rue i Mckenli_Ackerman, pomimo oczekiwanej krytyki.

W wywiadzie dla News4JAX Savannah czule określiła swoje bliźniaki „swoimi malutkimi diamentami”. Jej podróż, udostępniona na TikToku, wzbudziła zainteresowanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę wcześniejsze zalecenia lekarzy dotyczące przerwania ciąży ze względu na postawioną diagnozę.

Savannah znalazła pocieszenie i więź ze swoimi nienarodzonymi bliźniakami podczas wizyt prenatalnych, celebrując każdą chwilę poprzedzającą ich narodziny.

Savannah, która przez większą część ciąży radziła sobie samotnie z powodu nieobecności małżonka na obozie dla rekrutów, urodziła przedwcześnie w 29 tygodniu dwie piękne córki bliźniaczki.

Pomimo początkowego szoku po diagnozie Savannah wybrała miłość i szansę dla swoich córek, ucząc się przy tym bezcennych lekcji.

Urodzone jako wcześniaki, bliźnięta_spędzały_tygodnie na Oddziale Intensywnej Opieki Noworodkowej (NICU), zanim wróciły do ​​domu.

Zidentyfikowane jako „mono di twins” dzielące_łożysko_ale_mające oddzielne_worki_owodniowe, są niezwykle_rzadkimi bliźniętami jednojajowymi, a jeszcze bardziej wyjątkowymi są osoby cierpiące na zespół Downa.

Savannah jest zdeterminowana pokazać, że jej dzieci pomimo swojej wyjątkowej kondycji nie różnią się od innych, wierząc w swój potencjał sukcesu.

Za pośrednictwem aktualizacji na TikToku Savannah dzieli się kamieniami milowymi swoich córek, chcąc zainspirować innych, że dzięki determinacji wszystko można osiągnąć.

Pomimo krytyki w mediach społecznościowych Savannah reaguje z wdziękiem, podkreślając_ swoją_bezwarunkową_miłość do swoich dzieci i znaczenie współczucia ponad wszystko.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: