Blake Lively naśmiewała się z Kate Middleton w Photoshopie i spotkała się z dużą hejtem

Photoshopowy atak Blake Lively na Kate Middleton wywołuje kontrowersje! Weź udział w gorącej debacie na temat edycji cyfrowej i standardów gwiazd. Kliknij, aby poznać szum!

Jak się okazało, Blake Lively naśmiewała się z Kate Middleton. I tak 15 marca 2024 roku żona Ryana Reynoldsa udostępniła serię zdjęć promujących własną markę. I, co ciekawe, na reakcję opinii publicznej nie trzeba było długo czekać. Dlatego  wielu komentatorów zaczęło oskarżać aktorkę o kpiny z księżnej Walii.  Co tak rozzłościło internautów, dowiecie się z nami za kilka minut.

Blake Lively naśmiewała się z Kate Middleton

Jak zapewne wiecie, po operacji żona księcia Williama jest chwilowo nieobecna w niektórych królewskich obowiązkach. W szczególności Kate Middleton nie pojawia się publicznie.  Tymczasem Pałac Kensington zaapelował o cierpliwość i poszanowanie prywatności Walijczyków, aby księżniczka wróciła do pełnego zdrowia.

I choć media i internauci snuli domysły i domysły na temat prawdziwego stanu rzeczy, Pałac Kensington zdecydował się opublikować zdjęcie Kate z dziećmi z okazji Dnia Matki. To prawda, że ​​​​był skandal. Przecież tabloidy wkrótce  opublikowały informację, że zdjęcie zostało przerobione za pomocą Photoshopa.  Dla przeciętnego komentatora jest to dalekie od katastrofy, ale nie dla rodziny królewskiej.

A niecały tydzień później cios przyszedł z nieoczekiwanych miejsc. W ten sposób Blake Lively naśmiewała się z Kate Middleton, publikując szereg zdjęć promujących własną markę napojów Betty Buzz. Wydawać by się mogło, że nie ma w tym nic złego. Tyle, że  pierwsze zdjęcie aktorki również zostało zmienione za pomocą Photoshopa.

„Przypadek, gdy pieniądze są wyższe niż przyzwoitość”

Gwiazda serialu „Plotkara” pojawiła się leżąc przy basenie.  Twarz aktorki, jak łatwo zauważyć, została wyraźnie dodana do wizerunku innej kobiety.  Ponadto kciuk prawej ręki został wizualnie powiększony. Sama Blake podkreśliła, że ​​właśnie to było powodem jej nieobecności.  „Teraz już wiesz, dlaczego zniknąłem”.

Ale Blake Lively najwyraźniej nie spodziewała się, że nie wszyscy docenią jej poczucie humoru. Dlatego  część komentatorów stanęła w obronie Kate Middleton, uznając występ aktorki za niski.

„Jestem bardzo zawiedziona, że ​​zdecydowałaś się dołączyć do klubu „Pośmiejmy się z Kate”.” „Naśmiewanie się z matki trójki dzieci, gdy jest ona na zwolnieniu lekarskim, jest głupie i niepotrzebne. Lepiej pomyśl, żeby nie pozwolić karmie zapukać do twoich drzwi”, „Wtedy pieniądze są ważniejsze od przyzwoitości”,  „Zawsze byłem twoim fanem, ale ten „żart” jest bardzo rozczarowujący”.

Co o tym myślisz?  Czy zgadzasz się, że w tak trudnym okresie można naśmiewać się z księżnej Walii?  Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: