Dokąd poszła ulubienica publiczności Kate Middleton?

Gdzie zniknęła Kate Middleton? Zanurz się w tajemnicę ukochanej przez publiczność księżnej i odkryj najnowsze aktualizacje. Kliknij, aby rozwikłać intrygę!

Szum wokół długiej nieobecności Kate Middleton wcale nie cichnie. Co więcej, niektóre źródła medialne i internauci sugerują, że chodzi o załamanie nerwowe żony księcia Williama. Do tego ostatniego, ich zdaniem, mogło dojść na skutek zdrady męża księżnej Walii z jej wieloletnią znajomą Rose Hanbury.  Co to za kobieta i dlaczego trzynasta rocznica ślubu Kate i Williama może zostać przez nią przerwana,  dowiecie się z nami w ciągu najbliższych minut.

Zmęczony królewskimi obowiązkami

Dziś Kate Middleton coraz częściej porównywana jest do księżnej Charlene z Monako.  Podobnie jak księżniczka jest całkowicie zmęczona wszystkimi swoimi królewskimi obowiązkami i jest gotowa dosłownie uciec z pałacu.  O ile oczywiście jeszcze tego nie zrobiłeś. Znawcy, którzy potwierdzają takie pogłoski, również sugerują podobne myśli.

„Ciągła uwaga prasy nadszarpnęła zdrowie psychiczne i fizyczne Kate. A  zamieszanie, jakie narosło po operacji, tylko wzmocniło jej chęć rezygnacji z obowiązków królewskich.  Wiedziała, że ​​po ślubie z Williamem jej życie zmieni się na zawsze. Ale nawet w najśmielszych fantazjach nie wyobrażałam sobie, że będzie tak intensywnie” –  podało źródło w rozmowie z mediami.

Róża Hanbury

 

Ale może nie chodzi tu o obowiązki, ale o zdradę męża? Przecież  rozmowy o niewierności księcia Williama dosłownie nie ustają od 2019 roku.  Jeśli mówimy o tej, która była preferowana przez następcę tronu brytyjskiego, to jest to Rose Hanbury. Markiza Holmondey poznała najstarszego syna obecnego króla w 2009 roku.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Eugenia Garavani (@eugeniagaravani)

Faktem jest, że na krótko przed tym z sukcesem poślubiła markiza Davida Cholmondeleya. Kiedy para urodziła bliźnięta, przeprowadzili się do Norfolk. To tu znajdowała się jedna z walijskich posiadłości.  Uważa się, że właśnie wtedy William poznał Rose, rozstając się na jakiś czas z Kate Middleton.

Rywal o serce mężczyzny

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Carlos Hugueney Bisneto (@hugueneybisneto)

Co ciekawe, według tych samych plotek, nowi znajomi ograniczyli się tylko do kilku namiętnych spotkań. Nie jest to zaskakujące, ponieważ wkrótce następca tronu mógł odzyskać przychylność swojej przyszłej żony. A w 2011 roku, jak wiadomo, pobrali się. To prawda, że ​​​​nie można było ograniczyć komunikacji z Rose do zera.  Ten sam krąg, wydarzenia… Cóż możemy powiedzieć, możemy nawet śmiało powiedzieć, że rodziny się przyjaźnią.  Ale dlaczego wszystkie kontakty nagle się zerwały w 2019 roku?

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Giornalista royal watcher 👑Stefania Conrieri (@arie_da_regina)

Według niektórych źródeł medialnych powodem był odnowiony związek Williama z Rose Hanbury. Mówią, że żona najstarszego syna króla usunęła rywalkę z pola widzenia. W 2022 roku wznowiono rozmowy na ten temat. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę fakt, że ostatnio kochanka księcia często kopiowała wizerunki Kate. Dlatego  według źródła Middleton straciła nerwy z powodu niewierności męża.

„Moja żona”

Co ciekawe, sam pałac królewski stara się w żaden sposób nie reagować na tego typu ataki na Walijczyków. Co więcej, William też tego nie okazuje. Jednak  jego ostatnie słowa sprawiły, że wielu internautów zwątpiło w pogłoski o niewierności.  Faktem jest, że 14 marca następca tronu brytyjskiego był obecny na otwarciu organizacji charytatywnej West Youth Zone w zachodnim Londynie.

Razem z podopiecznymi ośrodka książę przygotował ciasteczka. Podczas wydarzenia jeden z chłopców pochwalił Williama za jego umiejętności gotowania. Ale sam człowiek ma zupełnie odwrotne zdanie na temat swoich umiejętności.  „To naprawdę nie jest najbardziej imponująca praca.  Moja żona jest w tym o wiele bardziej utalentowana ode mnie.  Nawet moje dzieci są ode mnie bardziej zdolne” –  przyznał.

Wydaje się, że słowa Williama o żonie i dzieciach padły we właściwym czasie i we właściwym miejscu. Przecież skandal ze zdjęciem Kate i ich spadkobierców jeszcze nie ucichł. Dlatego  możemy mieć tylko nadzieję, że już niedługo zobaczymy publicznie samą księżną Walii.  Ale czy intensywność namiętności i plotek spadnie?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: