Ekonomiczny remont małej kuchni: wszystko jest prawdziwe

Odkryj magię ekonomicznego remontu małej kuchni, w której wszystko jest prawdziwe. Bądź świadkiem transformacji na własne oczy!

Remont budżetu to marzenie wielu osób, które nie chcą lub nie mogą inwestować poważnych finansów, a jednocześnie pragną aktualizacji. Nie musisz wydawać przyzwoitej kwoty na drogie meble i nowinki techniczne, aby stworzyć stylową i przytulną przestrzeń. Możesz dokonać naprawy samodzielnie i zaoszczędzić pieniądze, a przykład z tego materiału będzie doskonałym dowodem na wykonalność tego pomysłu.

Przed remontem sytuacja była zwyczajna i wymagała odświeżenia

Stan był do zaakceptowania, choć daleki od ideału. Wklejono pomarańczową tapetę, meble były przestarzałe, a linoleum również nie pasowało do ogólnego zestawu.

Renowacja budżetu i podstawowe pomysły

Zmiana układu nie była planowana, więc właścicielom udało się zaoszczędzić przyzwoitą sumę pieniędzy i wydać tylko minimum wysiłku. Wyjątkowo zdemontowano antresolę, co zwiększyło wysokość sufitu w korytarzu. Główną cechą domu było to, że był przygotowywany do sprzedaży i niektóre rodzaje wyposażenia musiały zostać wyłączone z pakietu. Przyszli właściciele w końcu mieli możliwość dokonania własnego wyboru.

Wszystko dla dekoracji i wygody zostało zakupione w prostych, niedrogich sklepach; od razu po usunięciu starej tapety można było nie tylko wypoziomować, ale i pomalować ściany, co wizualnie nadało pomieszczeniu wyjątkowo świeżości i powiększyło je. Pomimo klasycznego designu zestawu kuchennego, wygląda on lekko i nowocześnie, nie obciążając przy tym przestrzeni.

Nacisk na ciepłe kolory

Aby pozbyć się niezwykle surowych detali szarego i białego wnętrza, właściciele postanowili urządzić jadalnię w ciepłych kolorach. Stół z jasnego drewna wraz z jasnożółtymi krzesłami wnoszą do atmosfery ciepło i przytulność, przypominającą promienie słoneczne. Nowi właściciele będą mieli kuchnię albo jako rozwiązanie tymczasowe, albo jako stałą przestrzeń jadalną, z możliwością późniejszych zmian bez ograniczeń.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: