Zachowanie historii: przywracanie rezydencji w stylu królowej Anny do dawnej świetności

Cofnij się w czasie, wyruszając w podróż mającą na celu zachowanie historii, przywracając rezydencję w stylu królowej Anny do dawnej świetności. Bądź świadkiem, jak wspaniałość przeszłości ponownie ożyła!

Zanim

Nasza rezydencja, dom_w stylu Queen_Anne_zbudowana w latach 90. XIX wieku, przeszła transformację w latach 60. XX wieku, kiedy została pokryta sidingiem winylowym. Naszym celem było przywrócenie mu pierwotnego wyglądu architektonicznego.

Po usunięciu całej sidingu winylowego byliśmy mile zaskoczeni, gdy odkryliśmy, że oryginalne clapboard, szczyty i gonty rybiej łuski były w doskonałym stanie pomimo wieku domu. Dodatkowo odsłoniliśmy okno ukryte pod bocznicą.

Po

Chcąc zaoszczędzić na kosztach, sami przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania dotyczące odpowiednich kolorów dla domu, zamiast zatrudniać specjalistę ds. kolorów. Ponadto zdecydowaliśmy się na konkurencyjne składanie ofert na materiały takie jak kamień, cegła, usługi malarskie i architektura krajobrazu.

To, co najbardziej cenimy w naszym domu, to jego bogata historia. Niegdyś była to rezydencja DF Bedienta, który w latach 90. XIX wieku był właścicielem lokalnego sklepu z narzędziami. Jego nazwisko było kojarzone ze sklepem aż do 1998 roku. Naszym celem było ożywienie tego pięknego domu, uhonorowanie jego oryginalnego dziedzictwa architektonicznego i zwiększenie jego atrakcyjności dla okolicy i miasta. Mamy nadzieję, że nasze wysiłki sprawią, że_Bedients_będą dumni.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: