30-letnia córka Bruce’a Willisa i Demi Moore po raz pierwszy opowiedziała o swojej diagnozie: „Życie dzieli się na przed i po”

30-letnia córka Bruce’a Willisa i Demi Moore po raz pierwszy opowiedziała o swojej diagnozie. Życie dzieli się na przed i po.

Ostatnio było bardzo mało wiadomości na temat stanu Bruce’a Willisa, który cierpi na demencję. Jego córki_i_żona_Emma_Heming, które wcześniej donosiły o świeżych szczegółach na temat „dienuta”, publikują jedynie jego archiwalne zdjęcia i filmy. Ale pewnego dnia 30-letnia Tallulah opowiedziała o swoim zdrowiu i nagle ujawniła, że ​​ma autyzm.

Na swoim Instagramie* dziewczyna udostępniła filmik z młodym Brucem z czerwonego dywanu. „Powiedz, że masz autyzm, nie mówiąc, że jesteś autystyczny” – podpisała wideo, na którym siedzi w ramionach ojca i dotyka jego ucha. Tallulah miała wtedy dziesięć lat – zachowanie tego dziecka nie budziło żadnych wątpliwości wśród zwykłych ludzi. Spadkobierczyni gwiazdy powiedziała, że ​​o swojej diagnozie dowiedziała się dopiero latem ubiegłego roku i po raz pierwszy wypowiadała się na ten temat publicznie. „Życie dzieli się na przed i po” – dodała dziewczyna.

Subskrybenci podziękowali Tallulah za jej szczerość i w odpowiedzi zaczęli dzielić się swoimi historiami. Okazało się, że wśród wyznawców dziewczynki jest wielu, którzy otrzymali taką samą diagnozę jak dorośli.

Należy pamiętać, że Tallulah zawsze otwarcie mówiła o swoim zdrowiu fizycznym i psychicznym. Wiadomo, że gwiazda_zmagała się_z_zaburzeniami_jedzenia przez długi czas, a także cierpiała na zaburzenie_nadpobudliwości_uwagi, depresję_i_borderline_personality_disorder. W 2022 roku dziewczynka spędziła cztery miesiące w ośrodku rehabilitacyjnym, do którego wysłali ją rodzice. Wtedy Tallulah doszła do wniosku, że chciałaby być bardziej w harmonii ze swoim ciałem i nigdy więcej nie sprawiać bólu swojej rodzinie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: