Jak media w pogoni za sensacją dotarły do ​​chorej na raka Kate Middleton

Odkrywanie prawdy: jak sensacyjne media wykorzystały historię pacjentki chorej na raka, Kate Middleton.

22 marca w Internecie pojawiła się wiadomość wideo od Kate Middleton. Ten ostatni jednocześnie położył kres wszelkim spekulacjom na temat tego, co się dzieje i nie przyniósł wcale dobrych wieści. Jak widać, przyczyną tak długiej nieobecności księżnej Walii była onkologia. U żony księcia Williama zdiagnozowano tę chorobę podczas rutynowej operacji jamy brzusznej. Ale  jak zareagowała na to rodzina królewska i kto zdecydował się zakopać topór,  dowiecie się z naszego materiału już za kilka minut.

Wiadomość wideo od Kate Middleton

Być może można śmiało powiedzieć, że wiadomość wideo Kate Middleton była dla wielu zaskoczeniem. Nie jest to zaskakujące, ponieważ  księżna Walii zwlekała z uznaniem do ostatniej chwili.  A powód był całkiem prosty. Jak widać, żona księcia Williama nie chciała, aby dowiedział się o tym jej najmłodszy syn Louis. Faktem jest, że chłopiec będzie obchodził swoje urodziny 23 kwietnia. Troskliwa matka wielu dzieci nie chciała przyćmić wakacji.

Swoją drogą, to właśnie rozmowa z dziećmi stała się dla Kate trudniejszym sprawdzianem niż wiadomość o samej strasznej chorobie. Księżnej udało się jednak przekonać spadkobierców, że  na pewno wyzdrowieje i wszystko będzie dobrze.

„W styczniu przeszedłem operację brzucha w Londynie. Wtedy myśleliśmy, że nie mam raka. Wszystko poszło dobrze. Jednak późniejsze badania wykazały chorobę. Zespół lekarzy zalecił mi poddanie się chemioterapii. Dlatego  teraz jestem na wczesnym etapie leczenia  ” –  powiedziała Middleton w swoim przesłaniu wideo.

Jak jednak pałac zareagował na tę wiadomość? W końcu, jak wiadomo,  Kate nie była pierwszą „szczęśliwą”.  Na przykład niedawno stało się jasne, że Sarah, księżna Yorku, walczyła z rakiem. A na początku lutego 2024 roku na Karola, u którego również zdiagnozowano tę chorobę, czekały trudne wieści.

Wsparcie rodziny

Jednak według przedstawicieli Pałacu Buckingham  król jest niesamowicie dumny z odwagi Kate, aby samodzielnie wyrazić swoje stanowisko.  „Jego Wysokość jest dumny z Katarzyny za jej odwagę w wypowiadaniu się. Po ich wspólnym pobycie w szpitalu Jego Królewska Mość pozostawał przez ostatnie tygodnie w bliskim kontakcie ze swoją ukochaną szwagierką”.

Niesławny książę Harry i Meghan Markle również nie stanęli z boku. Oczywiście nie ma jeszcze mowy o żadnym ponownym spotkaniu. William może w ogóle nie wybaczyć młodszemu bratu po publikacji wspomnień tego ostatniego. Mimo to  zniesławieni małżonkowie opublikowali stosowne oświadczenie na swojej stronie internetowej, a nawet prywatnie skontaktowali się z Walesami.

„Życzymy Kate zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia. I  mamy nadzieję, że poradzi sobie ze wszystkim spokojnie i bez niepotrzebnej uwagi  .”

Wspierani także przez Kate Middleton i jej młodszego brata Jamesa. Na swoich portalach społecznościowych mężczyzna udostępnił archiwalne zdjęcie z dzieciństwa.  „Przez lata wspięliśmy się razem na wiele gór.  Jako rodzina na pewno przez to przejdziemy!  –  powiedział z przekonaniem.

I dopóki księżniczka jest na wczesnym etapie leczenia, Pałac Kensington prosi, aby nie spekulować, o jakim rodzaju nowotworu mówimy.  „Jest w dobrym nastroju i koncentruje się na powrocie do zdrowia.  Teraz potrzebuje czasu, przestrzeni i prywatności  .

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: