Remont kuchni mojej babci sprawił radość zarówno jej, jak i nam. W końcu miło jest nie tylko otrzymywać prezenty, ale także je dawać. Zobacz zdjęcie

Remont kuchni mojej babci sprawił radość zarówno jej, jak i nam. Zobacz porywającą przemianę na zdjęciu!

Jej kuchnia jest bardzo mała, dlatego wybrano szafkowy narożnik kuchenny z wieloma półkami i szafkami. Wygląda bardzo stylowo, elewacje wykonane są w kolorze drewna.

 

Teraz jest to wygodny i kompaktowy kącik do gotowania, w którym również miło jest spędzać czas.

 

Wcześniej do wyposażenia kuchni wykorzystywano masywne stoły, obecnie jednak panuje trend na materiały lekkie i trwałe, a jednocześnie łatwe w utrzymaniu czystości.

 

Kuchnia została wyposażona w niezbędny sprzęt AGD, płytę indukcyjną oraz dużą dwukomorową lodówkę. Kuchenkę mikrofalową i czajnik ustawiono na szerokim parapecie, a telewizor wisiał bezpośrednio na ścianie.

Jeśli Twoja kuchnia jest mała, nie martw się. Nawet na małym obszarze możesz umieścić wszystkie niezbędne przedmioty, a korzystanie z nich będzie dość wygodne.

Przed zakupem mebli i wyposażenia należy poprawnie zmierzyć przestrzeń i narysować plan układu. Dzięki temu nie pomylisz się z rozmiarem.

Jeśli nie potrafisz samodzielnie zaplanować aranżacji, możesz zwrócić się do profesjonalistów. Współcześni projektanci opracowali wiele standardowych projektów przeznaczonych dla naszych małych kuchni.

Cóż, możesz ozdobić swoją przestrzeń kuchenną za pomocą elementów dekoracyjnych. Wniesie to do Twojej kuchni odrobinę odnowy i świeżości.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: