„Stał się jak Bruce Willis”: Internauci nie rozpoznali Bena Afflecka na nowych zdjęciach z Jennifer Lopez

Przekazuje wibracje Bruce’a Willisa? Internauci są zdumieni nierozpoznawalnym Benem Affleckiem na nowych zdjęciach z Jennifer Lopez. Zobacz zaskakującą metamorfozę!

Wiosną przyroda przejaśniła się tak bardzo, że nawet Ben Affleck uśmiechnął się i postanowił zmienić swój wizerunek. Fotografowie uchwycili aktora w świetnym nastroju podczas meczu koszykówki Los Angeles Lakers w towarzystwie Jennifer Lopez i jego 12-letniego syna Sama. Ostatnio przyzwyczailiśmy się do widoku 51-letniego zdobywcy Oscara z kilkudniowym zarostem, jednak tym razem Ben niespodziewanie pojawił się z gładko ogoloną twarzą.

Niestety, internauci nie docenili transformacji – i to delikatnie mówiąc. „Właśnie zgoliłem brodę, ale od razu wyglądałem jak prastary dziadek”, „Wygląda jak zupełnie inna osoba – albo starsza, albo grubsza”, „Ben wygląda, jakby przeszedł botoks, a teraz z jego twarzą nie jest w porządku” – czytelnicy „ omawia tabloid „Daily Mail”. A niektórzy nawet podejrzewają, że doskonały nastrój i opuchnięta twarz aktora mają jedną przyczynę: znów zaczął pić.

Internauci również dostrzegli kilka zupełnie nieoczekiwanych skojarzeń. „Mam wrażenie, że Ben wygląda tutaj jak Bruce Willis, co nie jest zbyt pocieszające, biorąc pod uwagę stan Bruce’a”, „Wygląda jak skrzyżowanie Russella Crowe’a z Robertem De Niro, ale starszy”, „Przypomina mi małe miasteczko nauczyciel” – czytelnicy tabloidu podają swoje wersje. Cóż, radzimy Benowi nie zaglądać do komentarzy – inaczej nie wywołamy już u niego uśmiechu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: