Wnuczka przeprowadziła remont w mieszkaniu babci, aby staruszka mogła wieść życie w przytulności i komforcie. Spójrz na zdjęcie, czy podobała Ci się metamorfoza?

Wnuczka przekształca mieszkanie swojej babci w przytulną przystań na jej schyłkowe lata. Zobacz oszałamiające zdjęcia przed i po i poczuj ciepło tej pięknej transformacji.

Zdjęcia nie są w stanie nawet oddać negatywnego stanu, w jakim znajdowało się mieszkanie przed metamorfozą. I choć dało się w nim zamieszkać, wygląd nie budził pozytywnych emocji.

 

Szafki kuchenne były popękane, a żeby ukryć ubytki, oklejono je tanią folią.

 

Układ samego mieszkania jest wygodny, z sypialni wychodzi się na jeden balkon, jest też duża garderoba, obok gabinet, naprzeciw sypialni salon, z którego jest wejście do drugiego balkon, połączona łazienka i przestronna kuchnia.

 

Zgadzam się, samo mieszkanie jest przestronne. Następnie opowiem ci, jak wyglądała wcześniej.

 

Korytarz i kuchnia nie mają między sobą drzwi; są one podzielone na strefy, a odbywa się to przy użyciu różnych materiałów podłogowych, gresu porcelanowego i płytek imitujących drewnianą podłogę.

 

Wysokość pokoi wynosi trzy metry, a powierzchnia mieszkania to prawie 80 m2.

 

W całym mieszkaniu zastosowano różnorodne kolory dekoracji, od jasnożółtego po oliwkowy, a także jasne odcienie szarości, ochry, brązu, czerni i terakoty. Tę mieszankę kolorów można odnaleźć w każdym pomieszczeniu tego mieszkania.

 

Uwielbiam kuchnie w jasnych kolorach, kawowym, białym, beżowym, ale tutaj w dekoracji znalazło się połączenie brązu i pomarańczy, a całość wygląda harmonijnie, bez krzykliwych nut.

 

Widziałeś jak pierwotnie wyglądała łazienka? Teraz jest to stylowa i funkcjonalna przestrzeń. Delikatna szarość jest cieniowana czerwono-brązowymi tonami i ten kontrast jest atrakcyjny.

 

Całe wnętrze apartamentu nawiązuje kolorystyką do jesiennego ogrodu, a przebywanie w nim będzie niezwykle komfortowe zarówno podczas intensywnych letnich upałów, jak i mroźnej i mroźnej zimy.

 

Szafka na ręczniki i inne tekstylia domowe znajduje się bezpośrednio w łazience. Spójrz na jego zdjęcie po montażu i instalacji.

 

Zajrzyjmy teraz do salonu. Wcześniej było małe okno z drzwiami balkonowymi, ale teraz zostało zastąpione dużym oknem, a wejście na balkon pozostało z boku. Swoją drogą, to rozwiązanie wygląda interesująco również z zewnątrz budynku.

 

Czekając na przyjazd gości, gospodyni ustawia w salonie duży stół. Należy na nim postawić wazon ze świeżymi kwiatami.

 

W salonie znajduje się również odrestaurowany fotel bujany; teraz jest nie tylko stylowym elementem dekoracyjnym, ale także wygodnym meblem.

 

Dobrze, że stół do jadalni można zdemontować, bo jest uniwersalny. Rozsuwa się na czas przyjazdu gości, a przez resztę czasu można go bezpiecznie używać w kuchni. Dobrze, gdy meble można przekształcać i używać w różnych miejscach.

 

Innowacji uległa także sypialnia. Jeśli spojrzysz na zdjęcie odnowionej sypialni, zobaczysz, że efektem jest stylowy pokój, który można zaprezentować jak próbkę z magazynu o modzie.

 

Jako styl wyposażenia sypialni zastosowano minimalizm. A teraz wszystko jest na swoim miejscu.

 

Ale biuro jest urządzone w stylu retro. Na ścianach wiszą reprodukcje z lat 70. i 80. oraz stare zdjęcia z początku XX wieku. Zainstalowano tu nawet stary globus. Wśród mebli znajduje się piękny, zabytkowy stół z masywnymi nogami.

Jak można przebudować takie mieszkanie? I pamiętaj, że znajduje się w centrum Moskwy i musi pasować do stylu i wyrafinowania.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: