Zdecydowaliśmy się na bardziej budżetową opcję i kupiliśmy stare mieszkanie zamiast nowoczesnego w nowym budynku. Stan był absolutnie przerażający i nie do zniesienia, ale dzięki zaoszczędzonym finansom udało nam się przeprowadzić wspaniałą metamorfozę wnętrza.

Od przerażającego do fantastycznego: nasza podróż po metamorfozie starego mieszkania. Odkryj, jak przy ograniczonym budżecie zamieniliśmy zniechęcającą cholewkę w naszą wymarzoną przestrzeń.

Początkowo tę parę przyciągnęła perspektywa zostania właścicielami mieszkań w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Jednak ograniczenia budżetowe skorygowały ich plany, kierując wzrok na zakup mieszkania w przestarzałym budynku.

Dom ten o powierzchni 80 metrów kwadratowych powitał swoich nowych właścicieli w stanie wywołującym niepokój i dyskomfort.

Chcąc zoptymalizować koszty, małżeństwo zdecydowało się inwestować nie w koszt mieszkania, ale w jego transformację, zwracając szczególną uwagę na kapitalne remonty.

Koszty remontu wyniosły około 50 tysięcy dolarów i obejmowały nieuniknione zmiany w układzie, które obejmowały elegancką kuchnię z lakonicznymi białymi ścianami i harmonijnym zestawem mebli, a także przytulną ciemną przestrzeń z zachęcającym blatem barowym.

Wnętrza dopełnia wykwintna szmaragdowa sofa w części wypoczynkowej, jadalnia z eleganckim okrągłym stołem oraz wyjątkowo zaprojektowany balkon, idealny na ciepłe wieczory.

Sypialnia urządzona jest w duchu minimalistycznym, z dominującą czarną ścianą i wygodnym podwójnym łóżkiem.

Do przechowywania odzieży i akcesoriów przewidziano funkcjonalną garderobę.

Szczególną uwagę poświęcono projektowi łazienki, w której pojawiła się łaźnia turecka – rozwiązanie, które właściciele ocenili jako jedno z najlepszych dla tej przestrzeni.

Jak oceniacie efekt takiej transformacji?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: