Szczęśliwy Ben Affleck spędził urodziny syna w towarzystwie byłej żony Jennifer Garner: fot

Po bardzo krótkiej przerwie Ben Affleck ponownie przyciągnął całą uwagę fanów i mediów. Kilka wspólnych występów z Jennifer Lopez, a następnie jej film biograficzny, który wiele mówi o historii ich miłości… Fani mieli o czym rozmawiać. A dzień wcześniej Ben spędził urodziny syna w towarzystwie swojej byłej żony Jennifer Garner.

Jak donosi Page Six, byli kochankowie spędzili razem całkiem przyjemnie czas (choć to już widać na zdjęciach).  W dniu 12. urodzin syna Samuela rodzice spotkali się z nim w szkole w Los Angeles i przynieśli mu bułeczki dla kolegów z klasy, aby uczcić tę okazję – co za radość!  Nic dziwnego, że Affleck wyglądał na tak szczęśliwego – w jakiś szczególny sposób rozkwita obok pączków, co już dawno zauważyliśmy.
Nawiasem mówiąc, fani znów wracają do starych nawyków i nadal twierdzą, że aktor chce wrócić do byłej żony.  Mocno w to wątpimy.  Przecież pomimo tego, że Ben Affleck przy swojej obecnej żonie wydaje się znacznie ciemniejszy, to kocha J. Lo i dołożył wszelkich starań, aby ich szczęśliwy związek był jak najbardziej mroczny.
Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: