Wspaniałe jednopokojowe mieszkanie: spójrz tylko, w co się zmieniło!

Wspaniały apartament jednopokojowy – spójrz tylko, w co się zamienił! Przygotuj się na zaskoczenie oszałamiającą przemianą!

Nasza bohaterka od jakiegoś czasu zajmuje się inwestowaniem zawodowo. Ostatnio kupiła mieszkanie jednopokojowe, ale po to, by je odsprzedać z zyskiem. Ponieważ mieszkanie zostało zakupione po cenie niższej od wartości rynkowej, wymagało remontu, a wnętrze było w niezadowalającym stanie. Aby rozwiązać problem, zatrudniła projektanta, a także zorganizowała niezwykle stylową i wygodną przestrzeń.

Strefa wejścia

Do jego projektu wykorzystano głównie jasne kolory. Podłoga pokryta jest jasnym laminatem, a ściany pomalowane na biało. W drzwiach wejściowych zamontowano wbudowane lustro. Po prawej stronie znajduje się czarny wieszak, a pod nim ławka ze schowkiem do nauki. W przestrzeni bezpośrednio pomiędzy kuchnią a pokojem głównym znalazła się przestronna biała szafka z czarnymi uchwytami.

Kuchnia

Jego projekt jest zgodny z ogólnym stylem mieszkania. W szczególności identyczne materiały zastosowano w projektowaniu podłogi i ścian. Po lewej stronie od wejścia znajduje się zestaw kuchenny o nie do końca standardowym kształcie.

Po prawej stronie znajduje się przestronna szafa, w której właściciele mogą przechowywać przybory kuchenne, a także żywność. Poniżej dominuje kolor biały, powyżej dominuje faktura drewna, chociaż uważa się ją za imitację.

Fartuch wykończony jest w formie paneli typu lustrzanego, aby stworzyć wizualny efekt powiększenia przestrzeni. Po drugiej stronie powierzchni przeznaczonej do pracy znajduje się grupa restauracyjna z oświetleniem.

Pokój do zamieszkania

Obszar ten jest uważany za wyjątkowo jasny i przestronny; nie ma w nim nic zbędnego, jak w meblach i dekoracjach. Ściany pokryte są tapetą, która została starannie przygotowana do malowania. Po przeciwnej stronie wejścia znajduje się duża szafa sięgająca do sufitu. W pobliżu znajduje się miejsce do pracy.

Przy oknie znajduje się łóżko dla 2 osób, ma białe rolety i wyjątkowo miękki zagłówek. Ścianę zdobią panele, przy oknie znajduje się stół i duże lustro.

Łazienka

Cała instalacja wodno-kanalizacyjna jest na swoim miejscu, naprzeciwko zlewu pozostało miejsce na instalację pralki, ale nastąpi to później. Ściany wykończone są miękką gresem porcelanowym w kolorze piaskowym oraz białą wodoodporną farbą.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: