56-letnia Nicole Kidman radykalnie zmieniła swój wizerunek: fot

Oszałamiająca przemiana Nicole Kidman w wieku 56 lat! Zobacz jej nowy wygląd na tym urzekającym zdjęciu. ✨

Wygląda na to, że Nicole Kidman nie była usatysfakcjonowana furią, jaką wywołała jeszcze szczuplejszą sylwetką na okładce najnowszego numeru amerykańskiego ELLE, i postanowiła dalej uderzać swoich fanów w serca, wyglądając dobrze dzień po dniu. Tym razem aktorka radykalnie zmieniła swój wizerunek, pozbywając się zwykłych długich rudych włosów. Na osobistym blogu celebrytki w zakazanym serwisie społecznościowym pojawiło się zdjęcie z nową fryzurą.

Teraz Nicole jest luksusową blondynką z bobem, który naprawdę jej pasuje. Jeden z fanów skomentował zmiany w wyglądzie aktorki słowami: „Święta przemiana!” A w czym się myli?

Swoją drogą, mimo że Kidman nie ma nic przeciwko eksperymentowaniu z włosami podczas sesji zdjęciowych i często przymierza różne peruki, w życiu znacznie rzadziej decyduje się na takie psikusy i woli pozostać śmiertelną pięknością z rudymi włosami. Zatem te zmiany są wyraźnie czymś nowym. Najwyraźniej gwiazda „Wielkich kłamstewek”, podobnie jak my, chciała tej wiosny czegoś świeżego.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: