Jak wyglądają dorosłe dzieci Michaela Jacksona, które rzadko pojawiają się publicznie: fot

Rzadka obserwacja! Przyjrzyj się dorosłym dzieciom Michaela Jacksona, które zwykle trzymają się poza zasięgiem wzroku opinii publicznej. Wszyscy są już dorośli! 🌟

Nazwiska spadkobierców Króla Popu Michaela Jacksona w ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się w prasie w związku z postępowaniem sądowym pomiędzy najmłodszym synem artysty a jego własną babcią dotyczącym kwestii spadkowych. I choć rozmowy na temat córki i synów Jacksona rzeczywiście odbywają się z niezwykłą regularnością, to one same, zwłaszcza cała trójka, już dawno nie pojawiały się publicznie. Co więc mogło sprawić, że Paris, Prince i Blunkett (aka Biggie) połączyli siły i wyszli razem? Oczywiście wieczór prasowy poświęcony premierze musicalu o ich ojcu.

Wydarzenie odbyło się w Prince Edward Theatre w Londynie, gdzie cała trójka wystąpiła przed publicznością. 22-letni Blunkett jak zwykle wyglądał nieco surowo (występy publiczne są dla niego na ogół rzadkością, więc nie ma w tym nic dziwnego). Ale jego starszy brat, 27-letni Prince, wydawał się niesamowicie szczęśliwy obok swojego brata i siostry. Swoją drogą, o tym ostatnim. Fani zauważyli, że w wieku 25 lat Paryż stał się prawdziwym pięknem.

Swoją drogą, do niedawna w Internecie praktycznie nie było zdjęć najmłodszych braci i sióstr, z wyjątkiem zdjęć dzieci. Niespodziewanie dla wielu Blunkett, urodzony przez zastępczą matkę, stał się bardziej publiczny, a jego proces z matką piosenkarza również mówi wiele. Zaledwie tydzień po złożeniu pozwu mającego na celu uniemożliwienie Katherine Jackson wykorzystania pieniędzy syna do finansowania trudnej i najprawdopodobniej bezsensownej walki z wykonawcami majątku Michaela, najmłodszy z Jacksonów zdecydował się wejść na giełdę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: