O tym, jak para odmieniła trzypokojowe mieszkanie.

Bądź świadkiem niezwykłej metamorfozy trzypokojowego mieszkania!

Para pracuje jako projektanci, ale głównie szyje ubrania. Jednak odmienny profil nie przeszkodził im w niekonwencjonalnym, a zarazem oryginalnym podejściu do urządzania własnego domu. Postanowili porzucić standardowy salon, ale w biurze znajduje się teraz strefa fitness.

Pierwotny układ pozostawiono bez zmian, sufit i ściany domu aż do późniejszego malowania pokryto tapetą, a na podłodze położono dużą ceramikę. Specjalnie na zimę zapewniono specjalne ogrzewanie podłogowe.

Hala

To nie tylko klasyczna część wypoczynkowa, to przestronny stół do jedzenia i pracy. Czerwone krzesła służą jako akcenty. Dla kontrastu jedna ze ścian została pomalowana na czarno, a naprzeciwko znajdują się moduły do ​​przechowywania z drewnianymi frontami i otwartymi półkami.

Kuchnia

Jego wnętrze utrzymane jest w jasnej kolorystyce, zestaw ma układ w formie litery G. Białe elementy doskonale komponują się z powierzchniami ścian, przestrzeń staje się jasna. Wierzchnia warstwa stołu oraz fartuch wykonane są na bazie kamienia akrylowego.

Sypialnia

Pokój urządzony jest w stylu minimalistycznym, wystrój jest jasny i dobrze komponuje się z detalami drewnopochodnymi, łóżko i szafa mają podobne dekoracje, co daje jedną przestrzeń.

Biuro

Miejsce do pracy doskonale współgra ze strefą sportową, a zabudowane meble pozwalają ukryć składane łóżko i miejsce do przechowywania.

Korytarz

Przestrzeń ta okazała się niezwykle wolna i przestronna; meble w nim zawarte to wyłącznie szafki we wnękach, jedna z nich ma lustrzaną fasadę, a druga jest urządzona w stylu drewna. Pralka znajduje się w szafie, niedaleko łazienki.

Toaleta i łazienka

Projekt tego obszaru jest w 100% zgodny z ogólnym stylem domu; dla wygody pod prysznicem znajduje się składane siedzisko. Pod zlewem znajduje się szafka, dzięki czemu proces sprzątania staje się łatwiejszy i szybszy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: