Angelina Jolie zszokowana zachowaniem 17-letniej córki w związku z Bradem Pittem

Angelina Jolie jest zszokowana zachowaniem swojej 17-letniej córki wobec Brada Pitta. Obserwuj tę historię, aby dowiedzieć się więcej o dynamice rodziny i wyzwaniach, przed którymi stoi.

Czy wszyscy pamiętają, jak jedna z najpiękniejszych_par w Hollywood_broke_up? Tak, tak, mówimy o Bradze Pitcie i Angelinie Jolie, których niekończące się postępowania rozwodowe ciągną się od 2016 roku do dnia dzisiejszego. W sądzie aktorzy dzielą się nie tylko majątkiem, ale także dziećmi – a para ma ich aż sześcioro.

Wszyscy zamieszkali z matką, a syn pary, Pax, nawet publicznie wypowiadał się przeciwko swojemu ojcu. Jak się jednak okazało, nie wszystkie dzieci Pitta i Jolie podzielają jego punkt widzenia. Dziennikarze „In Touch Weekly” dowiedzieli się, że 17-letnia Shiloh była zdecydowana zamieszkać z ojcem. „To nie tak, że Shiloh jest nieszczęśliwa w domu Angeliny, ale ona wkrótce kończy 18 lat i chce coś zmienić w swoim życiu. Poza tym uwielbia Brada i zawsze była_dziewczyną_tatusia” – powiedziało publikacji źródło bliskie Jolie.

Jak zapewnił informator, Pitt był w siódmym niebie, gdy dowiedział się o decyzji córki. Ale nie możemy powiedzieć tego samego o jego byłej żonie. „Angie wie, że Shiloh dorasta i może podejmować własne decyzje. Oczywiście Angelina, delikatnie mówiąc, nie jest zadowolona” – dodało źródło.

Shiloh stanie się dorosła 27 maja, co oznacza, że ​​przeprowadzka jest tuż za rogiem. Informator dodał, że dziewczyna obiecała odwiedzić matkę, ponieważ Pitt i Jolie mieszkają obok, w modnej dzielnicy Los Angeles. Ale aktorka prawdopodobnie nadal będzie miała trudności. W końcu jej córka nie tylko będzie mieszkać z ojcem, ale także poznaje jego młodą kochankę Ines de Ramon, która niedawno zamieszkała z aktorem. Pamiętajmy, że wcześniej Brad nie przedstawiał dzieciom swojej nowej wybranki, obawiając się gniewu swojej byłej żony.

Jednak niezależnie od tego, co myśli o tym Angelina, jej córka jest już naprawdę dorosła. Wiosną ubiegłego roku wyszło na jaw, że Shiloh jest w poważnym związku, ale starannie ukrywa swojego chłopaka przed prasą. Swoją drogą Jolie jest świadoma, a nawet osobiście zna wybrańca swojej córki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: