Jak dziewczyna nie do poznania zmieniła „zabite” mieszkanie

Odkryj niezwykłą historię o tym, jak pewna dziewczyna w pojedynkę przekształciła zaniedbane mieszkanie w oszałamiającą przestrzeń życiową nie do poznania. Poczuj siłę determinacji i kreatywności, gdy tchnie nowe życie w każdy zakątek swojego domu.

To ciekawa historia o tym, jak mistrzyni projektowania Olga Zhikhareva zdołała w 100% przekształcić mieszkanie o powierzchni 29 metrów kwadratowych w starym domu w Moskwie. Wszystko okazało się niezwykle udaną przebudową.

Ogólna koncepcja

Usunięto dotychczasowe ściany wewnętrzne, a na ich miejsce wprowadzono jakościowo nowe systemy. Kuchnię udało się wkomponować w przestrzeń wspólną, choć ze względu na instalację niektórych urządzeń gazowych, w celach dekoracyjnych należało ją ogrodzić szklaną przegrodą z czarnymi profilami.

Salon

Dzięki ciekawie ozdobionym białym ścianom udało się powiększyć przestrzeń, przynajmniej wizualnie. Przy oknie zlokalizowano przytulne miejsce do odpoczynku, podkreślone dywanem. W razie potrzeby szarą sofę zamieniono w miejsce do spania. Półki i dekoracje dodały wyrafinowanego wyglądu. Po przeciwnej stronie sofy znajduje się miejsce do pracy i schowek na telewizor.

Sypialnia

Jest oprawiony bezpośrednio we wnęce pokoju. Ściany są w naturalnym odcieniu z zielonym akcentem, aby wizualnie oddzielić sypialnię. Nad łóżkiem łatwo dostrzec naprawdę stylowe oprawy oświetleniowe.

Kuchnia

Blok ten jest oznaczony literą „P”. W pobliżu otworu okiennego znajduje się niewielki drążek stanowiący kontynuację powierzchni roboczej. Jadalnia jest oddzielona zieloną przegrodą i uzupełniona krzesłami i żyrandolem. Półki pełnią bowiem rolę dekoracyjną, podobnie jak kontrastujące płytki.

Wejście

Korytarz został wydzielony pustakami szklanymi, dzięki czemu nie ma przeszkód, aby światło przedostawało się do pomieszczenia. Powstał imponujący system odzieży i akcesoriów, uzupełniony elementami drewnianymi.

Łazienka

Jej wystrój wnętrz składa się z kabiny prysznicowej, kontrastuje, a zarazem harmonii z szarością. Oprócz standardowych powierzchni do przechowywania znajduje się szafka i półki pomocnicze.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: