Wspaniały dom o powierzchni zaledwie 25 metrów kwadratowych.

Odkryj cud kompaktowego życia! Wybierz się na wycieczkę po tym niesamowitym domu, sprytnie zaprojektowanym na zaledwie 25 metrach kwadratowych.

Rzućmy okiem na ten dom położony w Maine. Jego wielkość jest równa powierzchni zaledwie 25 metrów kwadratowych. Mimo to dom jest niezwykle przytulny i praktyczny. To po prostu idealna przestrzeń do letniego życia.

Jeśli spojrzysz na to z zewnątrz, zobaczysz tylko niebieską szopę, zresztą o skromnym designie. I jest mało prawdopodobne, że wielu będzie oczekiwać od niego czegoś niesamowitego. Ale jeśli zanurkujesz w środku, możesz być zaskoczony, że sufity są naprawdę wysokie, a dekoracja została wybrana niezwykle kompetentnie.

W szczególności na czele tej przestrzeni stoi pistacjowa sofa, okrągły stół i wygodny fotel, który od razu przyciąga wzrok w przyjemnym tego słowa znaczeniu. W pobliżu znajduje się aneks kuchenny, który jest wyposażony absolutnie we wszystko, co może być potrzebne do gotowania. Lodówka retro wnosi szczególny urok do tej przestrzeni.

Jedynym prawdopodobnym minusem jest brak wydzielonych pomieszczeń, a przynajmniej detali dzielących tę przestrzeń. Główne części funkcjonalne znajdują się w jednym pomieszczeniu, nawet w części sypialnej. Jednak optymalne elementy dekoracyjne i kolorystyczne są oddzielone.

Zwiedzanie zakończymy wizytą w łazience, która jest niewielka, ale wystarczająca do przeprowadzenia wszystkich zabiegów higienicznych.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: