21-letni syn Elizabeth Hurley zdradza, jak kręcił sceny seksu ze swoją 58-letnią mamą: „Po prostu dorastaliśmy z tym”

„Strictly Confidential”, reżyserski debiut 21-letniego Damiana Hurleya, będzie miał swoją premierę w limitowanej edycji w tym tygodniu w Stanach Zjednoczonych. Początkujący filmowiec nie musiał daleko szukać, aby znaleźć główną bohaterkę: w domu ma za mamę gwiazdę filmową Elizabeth Hurley. A dzięki reklamie wszystko poszło dobrze: jeszcze przed premierą thriller zdążył narobić dużo hałasu. Internauci byli zszokowani faktem, że Damian wciągnął swoją matkę w bardzo gorącą scenę.

Sama 58-letnia aktorka powiedziała już,  że  dla niej filmowanie erotyczne w obecności potomstwa nie powoduje dyskomfortu. Jakby pod okiem syna, który objął fotel reżysera, czuła się całkowicie bezpieczna.

A teraz sam Damian postanowił zabrać głos. W nowym wywiadzie dla „The Sunday Times” przyznał, że rozumie, dlaczego ta sytuacja dla większości będzie się wydawać co najmniej dziwna. Świeżo upieczony reżyser zapewnia jednak, że dla każdego, kto z kinem obcuje od kołyski, nie jest to nic szczególnego.

„  Nawet nie chcę tego mówić, ale to było zupełnie normalne. Nie wiem, co to o nas mówi. Ale rozmawiałem z wieloma moimi przyjaciółmi, którzy także są dziećmi aktorów. I wszyscy powtarzają to samo: to, co dla osób z zewnątrz może wydawać się niezwykle dziwne i niezwykłe, jest dla nas normą – po prostu dorastaliśmy z tym  .
Damian Hurley, model, reżyser

 Damian dodał, że na planie nie było  koordynatorów scen intymnych – i dlaczego, skoro między matką a synem panuje taka harmonia? Ponadto młody człowiek przypomniał sobie przeszłość i powiedział, że Elizabeth rozpoczęła edukację seksualną, gdy był „śmiesznie młody”: według faceta aktorka upierała się, że seks jest aktem „pięknym i naturalnym”. Ale brutalne sceny w filmach były zabronione w rodzinie. Cóż, radzimy matce i synowi wprowadzić kolejne rodzinne tabu i pod żadnym pozorem nie czytać komentarzy na portalach brytyjskich tabloidów. „Niezdrowy związek” to najłagodniejsza rzecz, jaką piszą internauci o ich wzruszającym duecie filmowym.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: