Dlaczego dzieci Kate Middleton zawsze jedzą oddzielnie od rodziców

Dzieci Kate Middleton zawsze jedzą oddzielnie od rodziców ze względu na tradycję rodzinną i filozofię rodzicielstwa. Poznaj przyczyny tej praktyki.

Wychowanie dziecka, jak wiadomo, jest sprawą raczej indywidualną. W jednej rodzinie spadkobierca będzie mógł wszystko, ale w innej jedna kara zastąpi inną. Jak się jednak okazało, ciekawe momenty można spotkać także w rodzinie królewskiej. Na przykład dzieci Kate Middleton jedzą oddzielnie od rodziców.  Jaki jest powód tej tradycji,  dowiecie się w ciągu najbliższych kilku minut.

Dzieci Kate Middleton jedzą oddzielnie od rodziców

Nie jest tajemnicą, że monarchia ma swoje własne zasady i wytyczne nie tylko dla służby, ale także dla samych członków rodziny królewskiej. Co więcej,  wolności nie przysługują nawet najmłodszym spadkobiercom króla.  I oczywiście nie ma wyjątków nawet dla ulubieńców publiczności.

Na przykład dzieci Kate Middleton jedzą oddzielnie od rodziców.  Zasada ta jest ściśle przestrzegana nie tylko w zwykłe dni, ale także w Boże Narodzenie i inne święta.  Wydawałoby się, co może być przyczyną takiej nieufności do spadkobierców? Niemniej jednak istnieje proste wyjaśnienie tego, co dzieje się w rodzinie królewskiej.

Jak przyznał były_royal_chef_Darren_McGrady_, pierwsi książęta George i Louis oraz księżniczka_Charlotte_muszą nauczyć się „sztuki_grzecznej_rozmowy”.  To prawda, że ​​\u200b\u200bwarto zauważyć, że nie wystarczy poznać wszystkie subtelności small talk przy stole. Musisz także dorosnąć do wymaganego wieku.  „Dzieci_zawsze_jedją w_żłobku_dopóki_nie_będą_na tyle_stare, żeby właściwie zachowywać się przy stole.”

Niezliczona lista zasad

Co więcej, według McGrady, która pracowała dla Queen_Elizabeth_and_Princess_Diana, książęta William i Harry również przeszli przez podobne doświadczenie.  Nie tylko mieli trudności z przestrzeganiem tej zasady, ale także odmawiali jedzenia warzyw na wszelkie możliwe sposoby. Dlatego szef kuchni często musiał ukrywać warzywa jako ulubione dania dzieci księcia Karola. To prawda, że ​​​​od czasu do czasu sama Lady Di zakłócała ​​zdrową dietę spadkobierców, zabierając chłopców do McDonald’s.

„  Zamiarem Królewskiego Żłobka było nie tylko kształcenie_umysłów_młodych członków rodziny królewskiej, ale także kształtowanie ich gustów. Niania zawsze nadzorowała menu i dbała o to, aby jadły_zbilansowane_posiłki. Zawierał nie tylko dużą ilość zdrowych warzyw, ale także zapoznał je z nową żywnością dla dorosłych”.

Jak widać, nie tylko pracownicy Pałacu Królewskiego zmuszeni są przestrzegać niezliczonej listy zasad, ale także członkowie rodziny królewskiej.  Jeśli chodzi o oddzielne posiłki dla dzieci i dorosłych, wydaje się to całkiem logiczne. Przecież warto wziąć pod uwagę, że nie mówimy o przeciętnej rodzinie.

Ciekawa jestem, czy zgodzilibyście się na takie warunki, czy też wolelibyście zjeść obiad z całą rodziną?  Koniecznie podziel się z nami swoją opinią w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: