Pałac z butelek istnieje naprawdę! Zobacz zdjęcie

Odkryj niesamowitą kreatywność pałacu zbudowanego w całości z butelek. Zobacz oszałamiający cud architektury

Mieszkaniec Zaporoża o imieniu Włodzimierz od dawna marzył o zbudowaniu sobie domu z butelek. Przez cały ten czas udało mu się zebrać 8 000 szklanych pojemników z szampanem. A to, czego dokonał, jest naprawdę warte wysiłku i poświęconego czasu. Mężczyzna bardzo długo szukał butelek w różnych miejscach, a pożądane było, aby zawierały one wcześniej lokalnie produkowany alkohol, gdyż takie pojemniki mają gęste i grube szkło.

Czas mijał, a dzięki jego wielu wysiłkom na domku letniskowym pojawił się majestatyczny dom z ciekawym balkonem i dobudówką. Nowy właściciel domu jest przekonany, że ta konstrukcja jest absolutnie trwała i z łatwością wytrzyma wszelkie uszkodzenia.

Wszystko wewnątrz budynku jest również bardzo przytulne, szczególnie mikroklimat. W gorące lata jest tu chłodno, a zimą nie ma potrzeby ogrzewania, bo jest bardzo ciepło, nawet dla roślin stojących na oknach. Władimir postanowił nie rozwodzić się nad swoimi osiągnięciami i zbudował altankę do wypoczynku z gośćmi, aby móc spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu lub w samotności cieszyć się efektami własnej pracy.

Czy uważasz, że tak zachwycający wynik jest wart wydanych środków?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: