Przed i po: niesamowita przemiana 45 m² babcinego wnętrza w nowoczesne arcydzieło.

Przed i po: Niesamowita przemiana 45 m² babcinego wnętrza w nowoczesne arcydzieło. Bądź świadkiem oszałamiającej podróży po renowacji!

Młody właściciel przekształcił 45-metrowe dwupokojowe mieszkanie w wygodną przestrzeń zarówno dla siebie, jak i swojego oddanego kota. Początkowo mieszkanie miało staroświecki wystrój z antresolami i przestarzałymi tapetami na ścianach. Jednak po remoncie został przekształcony, łącząc elementy stylu północnego i akcentów amerykańskich.

Układ mieszkania uległ jedynie niewielkim zmianom. Łazienkę połączono, a w przedpokoju utworzono szafę wnękową, co pozwoliło zaoszczędzić miejsce. Usunięto także antresolę, co dało więcej przestrzeni.

Salon, który zajmuje 18 m2, posiada przytulną część wypoczynkową, jadalnię oraz przestronną garderobę. Lustrzane detale szafek tworzą wrażenie przestronności, a jasne ściany, listwy ozdobne i podłogi z odzyskanego twardego drewna dodają stylu.

Kuchnia wykonana jest z płytek porcelanowych imitujących parkiet i ma kształt litery „L”. Ściana z fartuchem kuchennym imitującym cegłę nadaje wnętrzu szczególnego uroku. Wszystkie urządzenia kuchenne są harmonijnie zintegrowane.

Część sypialna jest dobrze połączona z miejscem do pracy. Właściciel mieszkania zamontował stolik nocny tylko po jednej stronie łóżka, ponieważ mieszka sam. Miejsce pracy wyposażone jest w stół i instrument muzyczny.

W przedpokoju znajdują się sześciokątne płytki podłogowe i wbudowana szafa z białymi drzwiami, które komponują się z otaczającym wystrojem.

W łazience zastosowano podobne płytki kuchenne. Blat toaletki został wykonany na zamówienie, aby wygodnie pomieścić pralkę pod spodem. Zróżnicowane oświetlenie sprawia, że ​​przestrzeń ta jest maksymalnie funkcjonalna i przytulna.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: