Renesans dwupokojowego mieszkania: od zmęczonych wnętrz z 2000 roku po wykwintne dzieła sztuki na 62 m² – oszałamiająca metamorfoza ze zdjęciami przed i po

Przeżyj renesans dwupokojowego mieszkania, gdy zmęczone wnętrza z 2000 roku zamieniają się w wykwintne dzieła sztuki na powierzchni 62 m². Bądź świadkiem oszałamiającej transformacji dzięki urzekającym zdjęciom przed i po.

Genialna projektantka Mila Genc przekształciła nudne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m² w wyjątkową scenerię dla młodej pary i ich pięknego kota. Początkowo układ mieszkania mógł wydawać się atrakcyjny, jednak staromodny projekt, odziedziczony z początku XXI wieku, wymagał radykalnych zmian.

Z pomocą doświadczonego profesjonalisty młoda para z dumą prezentuje teraz swój odmieniony dom.

Salon

W salonie środkową ścianę ożywia bogaty niebiesko-zielony odcień, który harmonizuje z sofą w kolorze musztardowym. Przeciwległa ściana ozdobiona jest tapetą o swobodnym, geometrycznym wzorze, która doda wnętrzu niepowtarzalnego uroku.

Naprzeciwko okna znajduje się jasna ściana, na której wyróżnia się unikalny, ręcznie wykonany gobelin stworzony przez rzemieślniczkę Darię Błochinę.

Sztuka i niepowtarzalne elementy dekoracyjne dodają temu mieszkaniu niepowtarzalnego charakteru. Tym samym szafka pod telewizor, wykonana w stylu średniowiecza, ozdobiona jest ekskluzywnymi dziełami ceramiki Anny Mamaladze, co czyni jej wnętrze nieopisanie wyjątkowym.

Wchodząc do kuchni, od razu zauważasz centralny element tej przestrzeni – jasne tureckie fasady jednostki kuchennej. Te jasne akcenty tworzą kontrast z resztą jasnych mebli i blatów. Czarno-białe płytki na podłodze wyróżniają się wzorem szachownicy i dodają szczególnego akcentu temu pomieszczeniu. Jednocześnie pozostała część przestrzeni zachowuje neutralne odcienie. Pomimo obecności jasnych detali, kuchnia nadal pozostaje wierna skandynawskiemu minimalizmowi w projektowaniu.

Loggia z kolei przeszła metamorfozę i stała się przytulnym miejscem wypoczynku. Dzieło sztuki stworzone przez Natalię Poroszinę harmonijnie łączy się z ogólnym stylem projektowania i wizualnie łączy loggię z wnętrzem kuchni.

Sypialnia

Jasne tkaniny i jaskrawy kolor zagłówka nadają sypialni niepowtarzalnego charakteru. Centralnym elementem tego pomieszczenia jest absolutnie wyjątkowy obraz „Czas”, stworzony osobiście przez projektanta.

Korytarz

Od razu po wejściu do mieszkania zauważysz przyjemne odcienie niebiesko-zielonego, które harmonijnie płyną z salonu. Dwie szafy zapewniają nieograniczone możliwości wygodnego przechowywania oraz podkreślają przestronność i prostotę tej części domu.

Łazienka

Łazienka podzielona jest na dwie części stylową szklaną przegrodą. Minimalistyczny czarno-biały design toalety unisex kontrastuje z wyrafinowanymi jasnymi płytkami w łazience.

Organizacja przechowywania przemyślana w najdrobniejszych szczegółach za pomocą eleganckiej szafki i funkcjonalnej szafy wnękowej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: